Dilan Polat'ın eşi Engin Polat ne iş yapıyor, maaşı ne kadar?

Türkiye'de dün o görüntüler ile çalkalandı. Ünlü güzellik merkezi işletmecisi ve uzmanı Dilan Polat'ın doğum gününde eşi tarafından yapılan o sürprizler sosyal medyayı ve ülke gündemini bir anda değiştirdi. Peki Dilan Polat'ın eşi Engin Polat ne iş yapıyor, maaşı ne kadar?

Dilan Polat'ın eşi Engin Polat ne iş yapıyor, maaşı ne kadar?

Dilan Polat'ın eşi Engin Polat ne iş yapıyor, maaşı ne kadar? Türkiye'de dün o görüntüler ile çalkalandı. Ünlü güzellik merkezi işletmecisi ve uzmanı Dilan Polat'ın doğum gününde eşi tarafından yapılan o sürprizler sosyal medyayı ve ülke gündemini bir anda değiştirdi. Tüm Türkiye'nin sadece o görüntüleri konuştuğu Dilan Polat'ın doğum günü görüntülerinde alınan ve yapılan hediyeler herkesi şaşırttı.

Engin Polat eşinin doğum gününde ona bir sürpriz yaparak sıfır model yeni bir otomobil aldı. Otomobilin değerinin 8 milyon 500 bin Türk Lirası olduğu iddia edilirken sürprizler sadece bununla sınırlı değildi. Bir AVM içerisinde dükkan kiralayan Engin Polat, Dilan Diamond adı altında bir işletme açarken o görüntüler ise sosyal medyada rekor etkileşim aldı.

Başarılı güzellik uzmanının yaşadığı mutluluk ve hediyelerin büyüleyiciliği takipçilerini adeta mest etti. Sosyal medya bir anda bu görüntüleri konuşurken vatandaşlar Dilan Polat'ın eşi Engin Polat'ın kim olduğunu ve ne iş yaptığını araştırmaya başladı. İşte detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Engin Polat'ın bir Güzellik Estetik Cihazları & Ürünleri Üreticisi markası Dipomed Medikal'in sahibi olduğu öğrenildi. Eşi ile birlikte aynı sektörde yer alan Engin Polat'ın yaptığı sürprizler hafızalardan kolay silinebilecek cinste değil. Tüm Türkiye bu ikiliyi konuşuyor.

ENGİN POLAT KİMDİR?

Dilan Polat ile birliktelik kuran Engin Polat yaptığı sürpriz ve aldığı hediyeler ile sosyal medyada en merak edilen isim olmayı başardı. Herkesi şaşırtan ve ülke gündemini bir anda değiştiren sürprizler yapan Engin Polat'ın ne iş yaptığı çok merak edildi. Buna göre ise Engin Polat'ın Dipomed medikal şirketinin yönetim kurulu başkanı ve kurucusu olduğu öğrenildi.

SONRAKİ HABER