DGS 2022 Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayımlandı! DGS 2022 Cevap Anahtarı PDF

DGS 2022 Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayımlandı! DGS 2022 Cevap Anahtarı PDF

Milyonlarca öğrencinin bugün girdiği sınavlardan birisi olan Dikey Geçiş Sınavı (DGS) 2022 temel soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlandı. Öğrencilerin ve sınava giren birçok vatandaşın merakla beklediği gelişmeler arasında yer alan DGS temel soru kitapçığı ve cevap anahtarları paylaşıldı.

ÖSYM tarafından sabahtan itibaren merakla beklenen gelişmeler arasında yer alan DGS soru kitapçığı ve cevap anahtarını haberin devamından bulabilirsiniz, haberi okumaya devam edin!

DGS 2022 Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı

3 Temmuz 2022 tarihinde uygulanan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Ön Lisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavının (2022 - DGS) Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarının %10'u bağlantıda sunulmuştur.

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına 3 Temmuz 2022 tarihinde ÖSYM'nin "ais.osym.gov.tr" internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süreyle erişebileceklerdir. açıklaması geldi.

Gelen açıklama sonrasında ise kişiler temel soru kitapçığını ve cevap anahtarını anında görüntüleyebilirler. İşte DGS 2022 soru kitapçığı ve cevap anahtarı PDF'ne ulaşmak için "ais.osym.gov.tr" adresini ziyaret edin.