Devlet Bankasından Kamuda Çalışan Memur, İşçi ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'nin önde gelen kamu bankası Vakıfbank, kamu çalışanlarına özel kredi paketini açıkladı. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri dikkat çekiyor…

Devlet Bankasından Kamuda Çalışan Memur, İşçi ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi!

Vakıfbank tarafından kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan tüm memur ve kadrolu işçiler ile kamu kurum ve kuruluşlarından emekli olan vatandaşlar için düşük faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredisi desteği sunuluyor.

Esnek ödeme koşullarına sahip kredi sayesinde kamu personellerinin avantajlı faiz oranlarından yararlanması da sağlanacak. Son dönemde birçok kalemde artan fiyatlar ve gelen zamlar sonrası maaşlarına ek finansman seçeneği arayan vatandaşların bu kredi paketi ile nakit sorunlarına çözüm üretmesi sağlanacak. Devlet bankalarından kamuya özel kredi paketlerinin açıklanmasının ardından söz konusu kredinin yoğun ilgi gördüğü ifade edildi.

Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi desteğini duyurmasının ardından birçok vatandaşın artan fiyatlar karşısında tüm ihtiyaçlarına yönelik finansman fırsatlarından yararlanması mümkün hale geldi.

3 ay ödemesiz, 3 ayda bir eşit taksitli, artan ve azalan ödeme planlı, aylık eşit veya balon ödemeli başta olmak üzere gelir durumuna göre esnek ödeme planlarının da hazırlanması sağlanacak. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan veya buralardan emekli olmuş tüm vatandaşlar Vakıfbank’ın ilgili kredi kampanyasından yararlanması hedefleniyor.

Vakıfbank Memura Kredi Kampanyası

Kamu çalışanları ve emekliler için Vakıfbank tarafından duyurulan Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi kapsamında, nakit ihtiyaçları için finansman arayan vatandaşlara yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile kredi sağlanması hedefleniyor. 36 ay vade seçenekleriyle 50 bin TL’ye kadar kredi kullanımı mümkün olacak. Ayrıca 50 bin TL ile 125 bin TL arasında talep edilecek krediler için 24 ay vade seçeneği geçerli olacak.

Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri kamu çalışanlarının ihtiyaç duyacağı pek çok alanda yüksek finansman tutarıyla kredi kullanması hedefleniyor. Memurlardan kadrolu işçilere ve emeklilere kadar birçok kesimden vatandaşın faydalanabileceği kredi kampanyası için Vakıfbank şubelerinden veya hızlı başvuru kanalları üzerinden kredi taleplerinin oluşturulması sağlanacak. Vakıfbank Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi kampanyasının, düşük faiz oranları ile önümüzdeki yılda da devam etmesi bekleniyor.