Devlet Bahçeli Netflix ve Erşan Kuneri'ye ateş püskürdü!

Netflix Türkiye orijinal içeriklerinden birisi olan Erşan Kuneri ile ilgili gündeme bomba bir gelişme düştü. Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli bugün yaptığı açıklamalar ile gündeme büyük etki yarattı. Devlet Bahçeli Netflix ve Erşan Kuneri'ye ateş püskürdü!

Devlet Bahçeli Netflix ve Erşan Kuneri'ye ateş püskürdü!

Netflix Türkiye orijinal içeriklerinden birisi olan Erşan Kuneri ile ilgili gündeme bomba bir gelişme düştü. Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli bugün yaptığı açıklamalar ile gündeme büyük etki yarattı. Türkiye'de bir dönem Netflix'e gelen eleştirilerin ardı arkası kesilmezken bir eleştiri de MHP genel başkanı Devlet Bahçeli tarafından geldi. Bugün gündeme dair açıklamalarda bulunan Devlet Bahçeli, Cem Yılmaz'ın orijinal içeriği olan Erşan Kuneri ve Netflix'e ateş püskürdü. İşte detaylar!

Devlet Bahçeli'den Netflix'e sert eleştiri!

"Kadını metalaştıran, erkeği yozlaştıran dizilerin neresini takdir edeceğiz?" diyen Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli, isim vermeden Cem Yılmaz'ın komedi dizisi Erşan Kuneri'ye yüklendi. MHP lideri, "Netflix artık haddini aşmıştır" ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz'ın ismini vermeden Erşan Kuneri yapımına eleştirilerini ileten Devlet Bahçeli açıklamalarında şu ifadelere yer verdi.

"Netflix'te sözde komedyenlerin rol aldığı diziler haddini aşmıştır. Küfür etmenin neresine güleceğiz? Kadını metalaştıran, erkeği yozlaştıran dizilerin neresini takdir edeceğiz?"

Erşan Kuneri dizi konusu

Erotik filmlerin unutulmaz yönetmeni, yapımcısı ve oyuncusu Erşan Kuneri, farklı film türlerini denemek ve pornocu yaftasından kurtulmak için kolları sıvar.

Erşan Kuneri oyuncu kadrosu

Dizinin kadrosunda; Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Merve Dizdar, Bülent Şakrak ve Can Yılmaz yer alıyor.

SONRAKİ HABER