Denizbank'tan 55 Bin Lira Ödeme Yapılacak! Başvuran Alıyor! 5 Dakikada Kredi Hazır!

Cebimde Kredi ile Denizbank üzerinden tüm nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara 55 bin lira ödeme yapılacak. 5 dakikada hazır kredi…

Denizbank'tan 55 Bin Lira Ödeme Yapılacak! Başvuran Alıyor! 5 Dakikada Kredi Hazır!

Vatandaşların artan fiyatlar ve yaşam pahalılığı nedeniyle uygun ihtiyaç kredisi arayışları da artış gösterdi. Denizbank’ın Cebimde Kredi ile başvuru sırasında takip edilmesi gereken birçok prosedürden vatandaşları kurtararak, 55 bin liraya kadar kredi desteği sunmaktadır. Anında ihtiyaç kredisi seçenekleri sayesinde birçok ihtiyacın kolayca karşılanması sağlanıyor.

Şubelerde beklemenize gerek kalmadan SMS veya diğer kanallar üzerinden kredi başvurusu yapanlar için 5 dakikada 55.000 TL kredi hesaplara aktarılacak. Ayrıca düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçeneklerinden de yararlanarak vatandaşların en cazip ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanması sağlanacaktır.

Denizbank Kredi Faiz Oranları

Denizbank’ın 5 dakikada Cebimde Kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlere özel 36 ay vade fırsatı ve yüzde 2,47’den başlayan faiz oranları ile 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Kredi kapsamında sadece bir defaya mahsus olmak üzere kredi miktarının binde 5’i kadar tahsis ücreti alınmaktadır.

Denizbank 10.000 TL kredi başvurusu ile Cebimde Kredi avantajlarından yararlanacak bir kişi, 36 ay vade seçenekleriyle aylık 455 TL taksit tutarı ile ödemelerini kolayca gerçekleştirebilecektir. Avantajlı kredi oranları ve anında kredi başvurusu ile dilediğiniz miktarda krediyi Denizbank ayrıcalıkları ile talep edebilir ve tüm ihtiyaçlarınız için kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu SMS

SMS ile kredi başvurusu için Denizbank Cebimde Kredi kolay işlem özelliği sağlar. ‘’KREDİM’’ yazıp aralarında boşluk olacak şekilde, ‘’TCKN’’ ve ‘’Doğum Tarihi’’ – gg.aa.yyyy yazılarak 3280’e kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir. Başvuru sonucu ise 5 dakika içinde tarafınıza bildirilecektir. Başvuru onayının ardından kullandırılacak kredi limitleri ve vade seçenekleri size mesaj olarak gönderilecektir.

Cep telefonu ile SMS başvurusunun yapılmasının ardından kredi onayı alan vatandaşların Denizbank şubelerine sadece kimlikleri ile giderek hızlı kredi işlemlerini tamamlamaları mümkündür. Düşük faiz oranları ve avantajlı vade seçeneklerinden yararlanarak tüm vatandaşların acil nakit sorunlarına Denizbank Cebimde Kredi kampanyası ile çözüm bulması sağlanmaktadır.