Denizbank Alışveriş Kampanyasını Başlattı! Her Ay 600 TL İndirim Kazanın!

Şimdi, DenizBank kredi kartına başvuranlar kazanıyor! ​​​​​​​

Denizbank Alışveriş Kampanyasını Başlattı! Her Ay 600 TL İndirim Kazanın!

Denizbank, “Yarısı Bizden” sloganıyla duyurduğu internet alışverişlerine özel kampanyasında, yeni yıl öncesinde yapılacak harcamalara toplamda 600 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor …

Denizbank kredi kartıyla yapılacak “internet” alışverişlerinde 3 ay boyunca indirim fırsatı sunan kampanyaya geçerlilik tarihi 01.11.2021 ve 31.12.2021 tarihlerini kapsıyor. Kampanyaya katılmak isteyen ilk kez DenizBank kredi kartı alacak müşteriler başvurularını; internet şubesi, iletişim merkezi, mobil Deniz ve Deniz kartım uygulaması üzerinden tamamlayabilirler.

İnternet Alışverişlerinizin Yarısı Denizbank’tan!

Kredi kartı başvurusu yapan yeni müşterilerinin ilk 3 ay içindeki internet alışverişlerine indirim desteği sağlayan kampanya Aralık ayı boyunca onaylanan bireysel ve aslı kartlar için geçerli. Ek kart sahiplerinin yanı sıra Net kart, Business kartlar ve Banka kartları kampanyadan faydalanamaz.

Yeni kredi kartı kullanıcılarının Aralık, Ocak ve Şubat aylarında internet üzerinden yapacakları alışverişlerin maksimum %50’sine yine her ay maksimum 200 TL, toplamda 600 TL olmak üzere indirim uygulanacaktır.

Alışveriş Kampanyası Katılım Şartları

Herhangi bir katılım şartı gerektirmeyen kampanyaya, belirtilen kanallardan yapılacak kredi kartı başvurusu onaylananlar otomatik olarak dâhil edilecektir. Kampanya ilk defa Denizbank bireysel kredi kartı için başvuru yapanlara özeldir. Süre içerisinde mevcut kartını kapatarak yeni kart başvurusu yapanlar kampanyadan faydalanamaz. İlgili dönem içinde kredi kartının harcamaya açık statüde bulunması şartı aranır.

Ödül sadece internet üzerinden yapılacak alışverişlere özel olup, harcamaların POS üzerinden yapılması gerekir. Nakit avansa desteği veya bonus kullanılarak tamamlanan ödemeler alışveriş kampanyasından faydalanamaz. Sanal kart ve ek kart sahiplerinin yapacakları harcamalar toplama dâhil edilir ancak indirim asıl karta tanımlanır.

Hemen Başvur! İnternet Harcamalarının Yarısını Denizbank Ödesin!

İlgili dönem arasında ilk defa alınacak kredi kartlarına sunulan indirim desteği, bir sonraki dönemin ilk 5 gününde karta yansıtılır. Müşteri bazlı sürdürülecek olan fırsatlarda her müşteri ödülden sadece 1 kez faydalanabilir.

3 ay boyunca aylık maksimum 200 TL olmak üzere toplan indirim tutarı 600 TL ile sınırlıdır. Ödeme işlemlerinde Bonus POS kullanımı zorunlu değildir. Harcamanın ardından yapılacak iptal ve iade işlemlerinde indirim yansıtılmaz. Hayat Deniz’de güzel…