Demet Akalın'ın Kafasından İçki Döktüğü Garson Konuştu! Garsonun Söyledikleri Ağızları Açık Bıraktı! '10 Senedir Dökülüyor...'

Geçtiğimiz akşam bir mekanda sahne alan ünlü şarkıcı Demet Akalın mekanda içkisini beğenmediği için garsonun kafasından aşağı dökmesiyle gündeme gelmişti. Demet Akalın'ın garsonun kafasından içki döktüğü o anlar dinleyicilerin kameralarına yansımış ve o görüntüler gündeme damga vurmuştu. O garson konuştu. Bakın neler söyledi...

Demet Akalın'ın Kafasından İçki Döktüğü Garson Konuştu! Garsonun Söyledikleri Ağızları Açık Bıraktı! '10 Senedir Dökülüyor...'

Getçiğimi gün bir mekanda sahne alan Demet Akalın içkisini beğenmediği için garsonun kafasından aşağı boşaltmıştı. Demet Akalın'ın garsonun kafasından içki boşaltıığı o görüntüler mekandaki dinleyicilerin kameralarına yansımış ve o görüntüler sosyal medyada çok eleştirilmişti. İçkisinin su gibi olduğunu dile getirerek bardağını garsonun kafasından aşağı döken Demet Akalın çok eleştirildi.

Olayların olduğu mekanda garson olarak çalışan sessizliğini bozdu. Kameralara yansıyan görüntülerden sojnra sosyal medyada oldukça eleştirilen Demet Akalın hakkında açıklamalarda bulunan garsonun söyledikleri duyanların ağzını açık bıraktı. Demet Akalın'ın başından aşağı içki döktüğü o garson ünlü şarkıcıyla olan bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Demet Akalın'ın İçki Döktüğü O Garson Konuştu!

Sahne aldığı mekanda içkisni beğenmediği gerekçesiyle garsonun kafasından aşağı içki döken Demet Akalın büyük linç edilmişti. Sosyal medya platformlarında çok konuşulan o görüntüler sonrası bir açıklamada garsondan geldi. Çalıştığı mekanda Demet Akalın tarafından kafasına içki dökülen o garson ''"Solistimiz ile 2018 yılından bu yana çalışıp, birçok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim. Bu durum tamamen espri amaçlıdır" ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde Bodrum'da bir mekanda sahne alan ünlü şarkıcı Demet Akalın içkisinin tadınmı beğenmed. Kendisine getirilen içkinin tadını elma suyuna benzeten Demet Akalın sonrasında içkisini garsonun başından aşağı dökmüştü. O hareketiyle gün olan Demet Akalın sosyal medyada çok eleştirildi.

Demet Akalın'dan İçki Açıklaması Geldi!

Ünlü şarkıcının içkiyi garsonun kafasından aşağı boşalttığı o görüntülerin gündem olmasının ardından Demet Akalın açıklamada bulundu. Demet Akalın garsonn kafasından içki dökmesiyle ilgili olarak "O gecede personel şefinin kendisi 'dök dök' diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşteriler de şampanyaları zaten garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı?" dedi.

Demet Akalın'la bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan garson Solistimiz ile 2018 yılından bu yana çalışıp birçok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim. Bu durum tamamen espri amaçlıdır. Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız bu şampanya olayı aşağılık bir durum içeren bir şey barındırmamaktadır" dedi.

SONRAKİ HABER