Darp Edildim Demişti, O Doktorla İlgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı! İnceleme Başlatıldı

14 Mart Tıp Bayramı'nda uzman çavuş tarafından darp edildiğini iddia eden doktor ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli o doktor hakkında inceleme başlatıldı.

Darp Edildim Demişti, O Doktorla İlgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı! İnceleme Başlatıldı

Olay, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 14 Mart Tıp Bayramı'nda yaşandı. Uzman çavuş A.A. rahatsızlanınca ambulans ile Yatağan Devlet Hastanesi'ne getirildi. Burada yapılan ilk müdahaleden sonra da Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Uzman Çavuş ile kendisini muayene etmek isteyen doktor T.T. arasında tartışma çıktı. Doktor, uzman çavuş tarafından darp edildiğini iddia etti.

Darp raporu alan doktor uzman çavuştan şikayetçi oldu. Uzman çavuş A.A. da darp raporu aldı. Apandisit nedeniyle ameliyat oldu.

DOKTOR İFADE VERDİ

Darp edildiği iddiası ile uzman çavuş A.A.'dan şikayetçi olan doktor T.T ifade verdi. İfadesinde yaşananları anlatan doktor. kendisini itip boğazını sıktığını söyledi.

UZMAN ÇAVUŞ TABURCU EDİLDİ GÖZALTINA ALINDI

Darp Edildim Demişti, O Doktorla İlgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı! İnceleme Başlatıldı

Apandisit nedeniyle ameliyat edilen uzman çavuş A.A ameliyatın ardından sağlık çalışanlarının protestosu ile hastaneden taburcu edildi. İfadesi alınmak üzere Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi’ne götürüldü. Mağdur olduğunu söyleyen uzman çavuş ifadesinde: “Sağlık çalışanına hakaret etmedim, fiziki müdahalede bulunmadım. Kamuoyunda haksız bir şekilde linç edildim ve iftiraya uğradım. Bu nedenle doktordan şikayetçiyim” dedi.

YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI İNCELEME BAŞLATILDI

Gündemde yer edinen konuya ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri çıktı. Uzman çavuş A.A evraklarını alıp giderken doktor T.T'nin arkasından giderken kayıp düştüğü görüntüler ile ortaya çıktı. Hastane yönetimi tarafından doktor hakkında soruşturma başlatıldı. Uzman çavuş da kendisine iftira attığı için doktor hakkında suç duyurusunda bulundu.

SONRAKİ HABER