Dan Bilzerian evlendi! Dan Bilzerian'in karısı kimdir, kaç yaşında, gerçekten evlendi mi?

İnternet medyasında ünlü olmuş Dan Bilzerian bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dünya gündemine bir anda girdi. Dan Bilzerian evlendi! Dan Bilzerian'in karısı kimdir, kaç yaşında, gerçekten evlendi mi?

Dan Bilzerian evlendi! Dan Bilzerian'in karısı kimdir, kaç yaşında, gerçekten evlendi mi?

Dan Bilzerian evlendi! Dan Bilzerian'in karısı kimdir, kaç yaşında, gerçekten evlendi mi? İnternet medyasında ünlü olmuş Dan Bilzerian bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dünya gündemine bir anda girdi.

Dan Bilzerian dünyada birçok kişi tarafından "evlenmeyecek ve evlenilmeyecek tek insan" olarak nitelendirilirken hayatını partnerlerinden birisi ile birleştirdiği öğrenildi. Yaptığı paylaşım ile birlikte Dan Bilzerian Instagram'da rekor beğeni aldı. İki yanı bembeyaz çiçekler ile süslenmiş bir yol tarafında yanında elbise giymiş genç kadın ile kol kola yürüdüğü fotoğrafı paylaşan Dan Bilzerian genel olarak mayo veya şortlarla poz veriyordu. Dan Bilzerian'ın bu sefer üzerinde takım elbise yer alırken yanındaki genç kadının elinde ise çiçek buketi olması herkesi şaşırttı.

DAN BİLZERİAN GERÇEKTEN EVLENDİ Mİ?

Dan Bilzerian'ın "Sonunda yaptım" mesajıyla paylaştığı bu fotoğraf, ilk bakışta, dünyanın en çapkın adamının evlendiğini düşündürdü. Bazı takipçileri Bilzerian'ın evlendiğini kabul ederken bazıları da bunun bir "oyun" olduğunu ileri sürdü. Uzun sözün kısası kimse Dan Bilzerian'ın evlendiğine inanmadı.

DAN BİLZERİAN KİMLE EVLENDİ?

Dan Bilzerian'ın henüz kimle evlendiği bilinmiyor.

DAN BİLZERİAN KİMDİR?

Daniel Brandon Bilzerian, İnternet medyasında ünlü olmuş Ermeni kökenli Amerikalı profesyonel poker oyuncusu. Dan Bilzerian, Paul Bilzerian ve Terri Steffen'in oğlu olarak, Florida'nın Tampa kentinde doğdu. Adam adında bir erkek kardeşi vardır.

  • Doğum tarihi: 7 Aralık 1980 (41 yaşında), Tampa, Florida, ABD
  • Boy: 1,74 m
  • Kardeşleri: Adam Bilzerian
  • Ebeveynleri: Paul Bilzerian, Terri Steffen
  • Büyükanneleri ve Büyükbabaları: Joan Bilzerian, Oscar Bilzerian
  • Kitaplar: The Setup, The Setup: Armenian Digital Version, The Setup: Digital English Version