'Dağdaki Çobanla Benim Oyum Bir Değil' Diyen Aysun Kayacı Bodrum'da Görüntülendi! Görenler Tanıyamadı! Aldığı Kilolar Gözlerden Kaçmadı!

Tüm Türkiye'nin izlediği bir zamanlar oldukça popüler olan Doktorlar dizisinde rol alarak adını duyuran ve daha sonrasında söylediği çarpıcı cümle ile gündemden inmeyen Aysun Kayacı Bodrum'da görüntülendi. Yıllar önce kurduğu cümle ile hala adından bahsettiren Aysun Kayacı'nın aldığı kilolar dikkatlerden kaçmadı.

'Dağdaki Çobanla Benim Oyum Bir Değil' Diyen Aysun Kayacı Bodrum'da Görüntülendi! Görenler Tanıyamadı! Aldığı Kilolar Gözlerden Kaçmadı!

2012 Yılında evlenen ve gündeme sık sık adına açılan sahte hesaplarla gelen Aysun Kayacı tartışmasız bir dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer aldı. Söylediği cümleler ve yaptığı açıklamalar ile gündeme vuran Aysun Kayacı uzun bir aranın ardından Bodrum'da görüntülendi. Tatil yapan Aysun Kayacı'nın bikinili görüntüleri dikkat çekerken aldığı kilolar gözlerden kaçmadı.

1997 Yılında güzellik yarışmasına katılan ve yarışmadan 3. olarak ayrılan Aysun Kayacağı hem güzelliği hem de çarpıcı açıklamaları ile bir dönem Türkiye'nin en çok konuşulan isimleri arasındaydı. Daha sonra yurt dışına taşınan ve orada evlilik yapa Aysun Kayacaı tatil için Türkiye'ye döndü. Bodrum'da görüntülenen Aysun Kayacı'yı görenler tanıyamadı.

Aysun Kayacı Türkiye'de!

Güzellik yarışmasında 3. seçilmesinin ardından oyunculuk ve mankenlik kariyerine yönelen Aysun Kayacı "Dağdaki çobanla benim oyum eşit olamaz" sözleriyle bir döneme damga vurmuştu. O sözleriyle hala ara ara gündeme gelen Aysun Kayacı daha sonrasında evlenerek yurt dışında taşınmış ve Türkiye'de ki kariyerine de son vermişti.

2012 Yılında Efe Kapancı ile evlenen Aysun Kayacı Londra'ya taşınmış ve hayatına orada devam etmişti. Uzun süredir görünmeyen Aysun Kayacı Bodrum'da tatil yaparken objektiflere takıldı. Bodrum Gündoğan'da bir plajda görünen Aysun Kayacı sade sihay mayosuyla görüntülenirken aldığı kilolar dikkatlerden kaçmadı.

Aysun Kayacı Hamile mi?

Gündoğan plajında görüntülenen Aysun Kayacı görüntülendiğini fark ettiği an eliyle karnını kapattı. Aysun Kayacı'nın bu hamlesi ve aldığı kilolar göz önünde bulundurulduğunda 'hamile mi?' sorularının da gelmesine neden oldu. Geçtiğimiz haftalarda mağazada gelinlk deneyen bir modele benzetilen Aysun Kayacı'nın o görüntüleri viral olmuştu. Ünlü ismin tatil için bir süre daha Türkiye'de olacağı söylendi.

'Dağdaki Çobanla Benim Oyum Bir Değil' Diyen Aysun Kayacı Bodrum'da Görüntülendi! Görenler Tanıyamadı! Aldığı Kilolar Gözlerden Kaçmadı! - Resim : 1