Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ekrem İmamoğlu'na Nasihat! Kendisini Örnek Gösterdi! Selde Tatilde Olan Ekrem İmamoğlu'na Cumhurbaşkanı Neler Söyledi?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan nasihat cümleleri geldi. Son dakika gelişmelerini vatandaşlar oldukça merak ederken Ekrem İmamoğlu ve Cumhurbaşkanı arasında ne olup bittiği ilgi çekti. İşte detaylar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ekrem İmamoğlu'na Nasihat! Kendisini Örnek Gösterdi! Selde Tatilde Olan Ekrem İmamoğlu'na Cumhurbaşkanı Neler Söyledi?

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul'da etkili bir yağış meydana gelmişti. Etkili yağış nedeniyle sel felaketinin oluşması ve İstanbul'da tüm bu felaketler olurken Ekrem İmamoğlu'nun tatilde olması konuşulmuştu. Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sel felaketinde tatilde olan Ekrem İmamoğlu'na nasihat cümleleri geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan neler söyledi?

İstanbul'da meydana gelen sel felaketi hakkında İran dönüşü açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sel sırasında tatilde olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na nasihat cümleleri gündeme geldi. Bu konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bakıyorsun İstanbul'da bir sıkıntı oluyor, adam Fethiye'de, şurada, burada. Öbürü bir başka yerde. Ya nerede olursan ol ama böyle bir felaket olduğu zaman sen oranın sorumlususun, atlayacaksın geleceksin. Ben de yaptım bu belediye başkanlığını" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ekrem İmamoğlu'na Nasihat Dolu Cümleler!

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul'da meydana gelen sağanak yağış sele neden olmuş ve İstanbul'un pek çok semtinde su baskını meydana gelmişti. Selin olduğu sıralarda ailesiyle birlikte tatilde olan İBB Ekrem İmamoğlu gündeme gelmiş sosyal medyada belli bir kesim tarafından oldukça eleştirilmişti.

Tatil dönüşü basın toplantısı düzenleyen ve toplantıda sel felaketi ile ilgili açıklamalarda bulunan Ekrem İmamoğlu'nun kurduğu cümleler gündeme gelmişti. Sosyal medyada çok konuşulan o cümleler şu şekildeydi; "Ben çizmemi afet sonrası değil, gösteriş olsun diye değil, afet olduğunda vatandaşlarımız zarar görmesin diye öncesinde altyapı çalışması yaparken giyiyorum".

Ekrem İmamoğlu'na Cumhurbaşkanı'ndan Yanıt Geldi!

İran dönüşü açıklamalarda bulunan ve İstanbul'da gerçekleşen sel felaketinde değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bakıyorsun İstanbul'da bir sıkıntı oluyor, adam Fethiye'de, şurada, burada. Öbürü bir başka yerde. Ya nerede olursan ol ama böyle bir felaket olduğu zaman sen oranın sorumlususun, atlayacaksın geleceksin. Ben de yaptım bu belediye başkanlığını. En ufak bir şey olduğunda nerede olursam olayım hemen atlar, İstanbul'a döner gelirdim. Şu anda bile öyle" dedi.