Cem Yılmaz'ın İkizi Ortaya Çıktı! Görenler Resmen Hayrete Düştü! Erşan Kuneri Karakteri Gerçek Oldu! Cem Yılmaz Sosyal Medya Hesabından Paylaştı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ikizi ortaya çıktı! Görenlerin ağzı açık kaldı. Bir takipçisinin Cem Yılmaz'a gönderdiği o fotoğraf sosyal medyada olay oldu. Erşan Kuneri karakterinin birebir aynısı sokakta görüntülendi. İşte Cem Yılmaz'ın o çok konuşulan paylaşımı...

Cem Yılmaz'ın İkizi Ortaya Çıktı! Görenler Resmen Hayrete Düştü! Erşan Kuneri Karakteri Gerçek Oldu! Cem Yılmaz Sosyal Medya Hesabından Paylaştı!

Hem senaryo yazarı hem yönetmen hem de oldukça başarılı bir komedyen olan Cem Yılmaz geçtiğimiz aylarda Erşan Kuneri yapımı ile oldukça konuşulmuştu. Erşan Kuneri isimli mini dizisiyle milyonların gönlünü yeniden kazanan ünlü komedyen yapımını Netflix platformu üzerinden yayınlamıştı. Cem Yılmaz şimdi de yaptığı sosyal medya paylaşımı ile çok konuşuldu. Kişisel sosyal medya hesabından bir takipçisinin kendisine gönderdiği fotoğrafı paylaşan Cem Yılmaz sevenlerini gülümsetirken bir yandan da şaşırttı.

Arif V yapımı ile bir dönem adından sık sık söz ettiren Cem Yılmaz daha sonra Arif V yapımındaki Erşan Kuneri karakterine ayrı bir uyarlama yapmıştı. Hapse giren Erşan Kuneri karakterinin devam dizisini çeken Cem Yılmaz oldukça olumlu dönütler almıştı. Cem Yılmaz'ın kurgusuna ait olan Erşan Kuneri karakteri gerçek oldu. Sokakta görenler bir daha dönüp baktı.

Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri Karakteri Gerçek Oldu!

Gora, Arif V gibi yapımlarıyla ününe ün katan Cem Yılmaz son olarak başrollerinde kendisi ile birlikte Ezgi Mola, Nil Peri Şahinkaya, Çağlar Çorumlu, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz ve Bülent Şakrak gibi önemli isimlerin rol aldığı Erşan Kuneri büyük ilgiyle karşılandı.

Sosyal medyada gündeme gelen o paylaşım Cem Yılmaz hayranlarının ağzını açık bıraktı. Tıpkı Cem Yılmaz'ın hayat verdiği Erşan Kuneri karakteri gibi sarı uzun saçlı, gözlüklü ve 90'lardan fırlamış gibi görünen vatandaş ''Aynısının tıpkısı'' dedirtti. Twitter hesabından bir takipçisinin ''Hocam Güney Dublin civarında size denk geldim. Yeni sezon sandığımızdan da kısa zamanda geliyor sanırım'' şeklinde yaptığı fotoğraflı ve esprili paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Güney Dublin'de Erşan Kuneri Rüzgarı Esti!

Fotoğrafa kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmesiyle birlikle ünlü komedyen Cem Yılmaz'da kayıtsız kalamadı. Takipçisinin kendisini etiketleyerek yaptığı paylaşımı alıntılayan Cem Yılmaz o gönderiyi ''çok iyi'' notuyla paylaştı. Görenlerin pek çoğu fotoğraftaki vatandaşın gerçek bir Erşan Kuneri olduğunu düşündü.

Cem Yılmaz'ın İkizi Ortaya Çıktı! Görenler Resmen Hayrete Düştü! Erşan Kuneri Karakteri Gerçek Oldu! Cem Yılmaz Sosyal Medya Hesabından Paylaştı! - Resim : 1

SONRAKİ HABER