Cem Küçük ünlü oyuncuları hedef almaya devam ediyor! Tepkilerin odağında olan Cem Küçük: o kişiler fare gibi kaçmadı mı

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük bugün yazdığı köşe yazısı sonrasında tekrar Türkiye'nin ana gündemine birden oturdu. Cem Küçük ünlü oyuncuları hedef almaya devam ediyor! Tepkilerin odağında olan Cem Küçük: o kişiler fare gibi kaçmadı mı

Cem Küçük ünlü oyuncuları hedef almaya devam ediyor! Tepkilerin odağında olan Cem Küçük: o kişiler fare gibi kaçmadı mı

Cem Küçük ünlü oyuncuları hedef almaya devam ediyor! Tepkilerin odağında olan Cem Küçük: o kişiler fare gibi kaçmadı mı Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük bugün yazdığı köşe yazısı sonrasında tekrar Türkiye'nin ana gündemine birden oturdu. Geçtiğimiz günlerde Birce Akalay hakkında yazdığı metinler ile gündeme gelen Cem Küçük şimdilerde ise Gökhan Özoğuz, Şahan Gökbakar ve Mehmet Ali Alabora gibi birçok ismi hedef aldı.

Cem Küçük'ün yazdığı o yazı bir anda Türkiye gündemine girerken vatandaşlar ise ne yazdığını araştırmaya başladı. Büyük tepkiler gelmeye devam eden Cem Küçük ile ilgili yazılanlar çok konuşulacağa benziyor. İşte detaylar!

Cem Küçük hedef göstermeye devam etti

Cem Küçük'ün yazdığı bu yazı Türkiye gündemine bir anda oturdu. İşte o ifadeler..

"Şimdi fare gibi yurt dışına kaçmış olan TUSKON Başkanı FETÖ’cü Rızanur Meral’in o meşhur 1 Mart 2014 tarihli intikam konuşmasıyla Birce Akalay’ın açıklaması arasında küçücük bile bir fark yok. Dişe diş, kana kan istiyorlar!..

Biraz dürüst olun ey solcular, ey Marksist-Leninistler. Sizler intikam istiyorsunuz. Mert olun. Biz bu duruma Gezi kalkışmasında da hazırdık. 17-25 Aralık darbesinde de hazırdık, 7 Haziran-1 Kasım döneminde de hazırdık. 15 Temmuz darbe girişiminde de hazırdık. Görelim bakalım kim kaçıyor, kim kalıyor?

FETÖ’cüler ve sizlerin dostu Hayko Bağdat tarzı Marksist FETÖ yardakçıları fare gibi kaçmadı mı? Engin Özkoç ile aynı kafaya sahip CHP’li Aykan Erdemir fare gibi kaçmadı mı? Şimdi bana organize küfrettiren; Birce Akalay’larla, Athena Gökhan’larla, Şahan Gökbakar’larla aynı kafaya sahip Gezi kalkışmacısı Mehmet Ali Alabora ülkemizden fare gibi kaçmadı mı? Tam 8 senedir Londra’da İngiliz emperyalizmine sığınmış durumda Alabora... PKK’lılar, FETÖ’cüler, Marksistler fare gibi kaçtılar Türkiye’mizden. Bunlar da kaçacak. Biz dimdik ayakta kalacağız her zaman olduğu gibi.

Biz bu ülkenin Türk milliyetçileri ve Müslüman muhafazakârları yani Türklük gururuna ve İslam şuuruna sahip kahir ekseriyeti mücadeleye hazırız. Biz kefenimizi cebimize koymuş insanlarız. Bizler ölümden korkmayız ama sizler tavuklar gibi korkaksınız...
...

Türk siyasal literatüründe, 'Yargılanacağını göreceğiz' demek bal gibi de o kişinin geceyarısı sıcak yatağından alınıp tutuklanması demektir. Aynı 27 Mayıs’ta Demokrat Partililere yapılanın AK Partililere, MHP’lilere, BBP’lilere, hatta Vatan Partililere bile yapılmasını istiyor Birce Akalay gibiler. Bunlar böyle intikamcı. Yargılama-margılama bunlar kaypakça laflardır. Hukukçu Rezzan Epözdemir de o gün TV yayınımızda maalesef dürüst davranmadı...

Birce Akalay bir örnekleme. Bunlar sadece Cumhurbaşkanımızın değil büyük devlet adamı Sayın Devlet Bahçeli’nin de tutuklanmasını istiyorlar. Devleti yöneten konumdaki tüm yetkililerimizin tutuklanmasını istiyorlar. Tüm MHP’lilere, ülkücü kardeşlerimize aynen Marksist savcı Nurettin Soyer’in 1980’lerde yaptığı zulmün yeniden uygulanmasını istiyorlar. Hem AK Partililer hem MHP’liler hem de Sayın Metin Feyzioğlu gibi devletine sahip çıkan gerçek Atatürkçüler zulüm görsün istiyorlar. Başbuğ Alpaslan Türkeş, sözde savcı Nurettin Soyer’in Kemalist görünümlü Marksist olduğunu o mahkeme sürecinde resmen belgeleriyle ispatlamıştı. 5 sene Başbuğ Türkeş’i hapiste tuttu Marksist Soyer. İşte Birce Akalay gibiler yine bu zulüm dönemi başlasın istiyorlar. MSP’ye, yani merhum Erbakan Hocamız ve arkadaşlarına uydurma dava açan da yine bu Marksist-Leninist Nurettin Soyer’di."