Cem Küçük TGRT'den ayrıldı mı, kovuldu mu? Cem Küçük TGRT'den neden ayrıldı?

Türkiye'de 26 Haziran akşamı iç siyasette sıcak gelişmeler yaşandı. Tüm Türkiye'nin Sedat Peker'in yayınladığı ifşa videoları ile sarsılırken videoların yayınlanmadan ki sürecinde Sedat Peker'e "Blöf atıyor" yorumları yapan Cem Küçük'e gözler çevrildi. Cem Küçük TGRT'den ayrıldı mı, kovuldu mu? Cem Küçük TGRT'den neden ayrıldı?

Cem Küçük TGRT'den ayrıldı mı, kovuldu mu? Cem Küçük TGRT'den neden ayrıldı?

Cem Küçük TGRT'den ayrıldı mı, kovuldu mu? Cem Küçük TGRT'den neden ayrıldı? Türkiye iç siyasetinde sıcak gelişmeler yaşanırken sosyal medyada yer alan iddialar sonrasında ise iktidara yakınlığı ile bilinen gazetecinin TGRT'den ayrılacağı iddia ediliyor. Türkiye'de birçok sansasyon gelişmelerini açıklayan Twitter fenomeni Ankara Kuşu haberi verdi. Buna göre ise Cem Küçük'ün TGRT'den sağlık sorunları sebebiyle ayrılacağını ifade etti.

Cem Küçük TGRT'den ayrıldı mı, kovuldu mu?

26 Haziran Pazar günü akşam saatlerinde Sedat Peker'e bağlı anonim hesap tarafından TGRT'nin CEO'suna ait +18 görüntüler sosyal medyada ifşa edildi. Sedat Peker daha önce ifşa ederim demişti. Cem Küçük ise katıldığı programlarda "Sedat Peker blöf atıyor, elinde bir şey yok" demişti. Gelen bu açıklamalar sonrasında ise Sedat Peker bugün bombayı patlattı. Buna göre ise daha önce İzmir 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı olan ünlü Prof. Dr. ifşa edilirken aynı zamanda TGRT'nin de CEO'su olduğu öğrenildi.

Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise Cem Küçük'ün TGRT'den ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu olurken gelişmeler Ankara Kuşu hesabından geldi. TGRT'den sağlık problemleri nedeniyle ayrılacağını açıklayan fenomen hesap sonrasında ise Cem Küçük'ün kovulduğu kesinleşmiş oldu.

Cem Küçük TGRT'den neden ayrıldı?

Türkiye'de her hafta yaptığı çarpıcı eleştiriler ile herkes tarafından bilinen gazeteciler arasında yer alan Cem Küçük bugün yayınlanan videolar ile sarsıldı. Sedat Peker'in videoları yayınlaması sonrasında herkes Cem Küçük'e dair paylaşımlarda bulunurken Peker'in de nabzı C.Küçük için atıyordu.

Cem Küçük'ün iddiaları sonrasında Sedat Peker söz vermişti. Söz verdiği gibi görüntüleri yayınlayan Peker'in ardından ise Cem Küçük'ten herhangi bir açıklama gelmedi. Aksine çalıştığı kurumda yaşanılan bu görüntüler sonrasında ise ayrıldığı söyleniyor.

SONRAKİ HABER