CarrefourSA Temmuz Fırsatlarını Yayınladı! Ayçiçek Yağı, Yumuşatıcı, Salça, Pirinç, Yoğurt Alacaklar Dikkat! Dev Temmuz Fırsatları Şimdi Başladı, Kaçıran Çok Üzülür!

Özellikle peçete, pirinç, yağ gibi ürünlerin son dönemde fiyatlarının artması ile birlikte pek çok vatandaş, indirimli ürünleri aramaya başladı. Özellikle internet üzerinden paylaşılan katalogları takip eden vatandaşlar, hangi indirimli ürünlerin olduğu konusunda takipte kaldı. İşte o indirimli ürünlerden bazıları..

CarrefourSA Temmuz Fırsatlarını Yayınladı! Ayçiçek Yağı, Yumuşatıcı, Salça, Pirinç, Yoğurt Alacaklar Dikkat! Dev Temmuz Fırsatları Şimdi Başladı, Kaçıran Çok Üzülür!

Son zamanlarda fiyatların artması ile birlikte pek çok vatandaş bir ürün satın almak isterken o ürünün en uygun fiyatını aramaya başladı. Gerek sosyal medyada gerekse de röportajlarda sürekli olarak sıkıntılarının devam ettiğini dile getiren vatandaşlar, bu nedenle geçim sıkıntısı yaşadıkları için temel ihtiyaçlarını karşılayabilmekte sorun yaşayabiliyorlar.

Özellikle son dönemde hem vatandaşlar tarafından hem de siyasiler tarafından da gündemde olan bu konu, vatandaşların hayatını tümüyle etkiledi. Vatandaşlar market alışverişi yapmak istedikleri zaman araştırma sürecine girdiklerini ifade etti. İndirimli ürünleri sürekli olarak takip eden vatandaşlar, en uygun fiyatlı ürünleri yapılan kampanyalar ile almak istediklerini dile getirdi.

Marketlerin belirli aralıklar ile yaptıkları kampanyalar vatandaşlar tarafından oldukça büyük ilgi görmektedir. Pek çok vatandaş indirimli ürünlerden faydalanmak için bu ürünlerin kampanyaya girdiği günleri takip ederek stoklar tükenmeden almak istemektedir.

Migros, A101, Şok, bim gibi pek çok marketler ürünlerinde kampanyalar ile birlikte vatandaşların ilgisini çekmeyi başarırken bu defa büyük indirim CarrefourSA'dan geldi. CarrefourSA, yaptığı indirimli ürünler ile konuşulurken, ayçiçek yağı, salça gibi her eve lazım ürünlerini satışa koyduğunu açıkladı. İşte CarrefourSA tarafından yapılan indirim...

CarrefourSA'dan Yılın İndirimi

Pek çok ürüne yapılan bu indirim ile birlikte vatandaşlar, CarrefourSA marketlerine akın etti. Ürünlerin fiyatını gören vatandaşlar stoklar tükenmeden ve indirim bitmeden marketlere akın etti. İşte CarrefourSA tarafından indirim uygulanan ürünler...

  • Nutella (400gr) - 34,50 TL
  • Domates Salçası (710 gr) - 17,95 TL
  • Pınar Tam Yağlı Süt 4x1L - 69,95 TL
  • Marmarabirlik Sızma Zeytinyağı 1 L - 79,95 TL
  • Komili Ayçiçek Yağı 4 L -132,50 TL
  • Yumoş Yumuşatıcı 1440 ml - 39,96 TL
  • Garnier Micellar Set 375 ml + 375 ml - 44,90 TL
  • Sleepy 4'lü Jumbo 120 adet -182,96 TL
  • Baby Turco 72'li Bebek BEzi - 128 TL

CarrefourSA Temmuz Fırsatlarını Yayınladı! Ayçiçek Yağı, Yumuşatıcı, Salça, Pirinç, Yoğurt Alacaklar Dikkat! Dev Temmuz Fırsatları Şimdi Başladı, Kaçıran Çok Üzülür!CarrefourSA Temmuz Fırsatlarını Yayınladı! Ayçiçek Yağı, Yumuşatıcı, Salça, Pirinç, Yoğurt Alacaklar Dikkat! Dev Temmuz Fırsatları Şimdi Başladı, Kaçıran Çok Üzülür!CarrefourSA Temmuz Fırsatlarını Yayınladı! Ayçiçek Yağı, Yumuşatıcı, Salça, Pirinç, Yoğurt Alacaklar Dikkat! Dev Temmuz Fırsatları Şimdi Başladı, Kaçıran Çok Üzülür!CarrefourSA Temmuz Fırsatlarını Yayınladı! Ayçiçek Yağı, Yumuşatıcı, Salça, Pirinç, Yoğurt Alacaklar Dikkat! Dev Temmuz Fırsatları Şimdi Başladı, Kaçıran Çok Üzülür!