CarrefourSA Alışverişlerinde 50 TL'ye Varan İndirim Fırsatı! Burgan Bank Yeni Market Kampanyasını Duyurdu!

CarrefourSA marketlerden yapılacak alışverişlere özel indirim kazanma şansı devam ediyor. Burgan Bank’tan market alışverişlerine destek…

CarrefourSA Alışverişlerinde 50 TL'ye Varan İndirim Fırsatı! Burgan Bank Yeni Market Kampanyasını Duyurdu!

Son dönemde vatandaşların marketlerde yüksek fiyatlar ile karşılaşmasının ardından cazip indirim kampanyaları araştırılmaya başlandı. Son olarak CarrefourSA alışverişlerinde kullanılmak üzere gelen 50 TL indirim fırsatı ile vatandaşların birçok üründe alışverişlerini çok daha avantajlı hale getirmeleri sağlanacak.

‘’Hemen ON’lu Ol’’ seçeneğini kullanarak katılım sağlanacak kampanya kapsamında, 8 Şubat tarihine kadar işlem gerçekleştiren herkes yararlanabilecek. Türkiye’de bankacılık sektöründe avantajlı seçenekleri ile öne çıkmaya başlayan Burgan Bank, ON’un avantajlı dünyasına katılanlara özel daha birçok ayrıcalık sağlamaya devam ediyor.

CarrefourSA İndirim Kampanyası

Burgan Bank ON ve CarrefourSA işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında hemen ON’lu olanlara özel 50 TL’ye varan indirim kazanma şansı elde edilecek. Kazanılan 50 TL indirim kodu ile vatandaşların 10 Şubat 2022 tarihine kadar CarrefourSA internet veya mobil uygulaması üzerinden yapacakları 100 TL ve üzerindeki alışverişlerinde geçerli olmak üzere indirim uygulanmaktadır.

Market fiyatlarında görülen yüksek ücretler nedeniyle vatandaşların araştırmaya başladığı avantajlı market indirim kampanyaları, bankaların birçok kredi kartı ve diğer ürün ve hizmetleri kapsamında sunulmaya devam ediyor. Burgan Bank On kampanyaları arasında yer alan daha birçok avantaj ile vatandaşların birçok işlemini ayrıcalıklı indirimler ve kampanyalar ile yapması sağlanmaktadır.

Burgan Bank CarrefourSA Kampanyası Başvurusu

10 Aralık 2021 – 08 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında Burgan bank ON’lu olan tüm vatandaşların CarrefourSA üzerinden 50 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanması sağlanacak. ‘’Hemen On’lu Ol’’ butonu ile On indiren ve görüntülü görüşme ile anında müşteri olan herkes rahatlıkla kampanyadan yararlanabilecektir.

CarrefourSA indirim kampanyasından yeni On müşterisi kişiler yararlanabilmektedir. 50 TL değerindeki indirim avantajı ile az da olsa market alışverişlerinde ek destek alabilir ve birçok ürünü CarrefourSA ayrıcalıkları ile avantajlı oranlar ile sepete ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki dönemlerde de yüksek fiyatlar nedeniyle birçok market zinciri ve bankadan benzer kampanyaların gelmesi bekleniyor.

SONRAKİ HABER