Burgan Bank Ankara'da öyle bir evi satışa çıkardı ki; 3+1 evin fiyatını görenler inanamadı! Son 4 gün!

Burgan Bank'ın satışa sunduğu ev görenleri şaşırttı. Evin fiyatını gören vatandaşlar almak için hemen teklifte bulundu. İşte Ankara'da uygun fiyatlı 3+1 ev...

Burgan Bank Ankara'da öyle bir evi satışa çıkardı ki; 3+1 evin fiyatını görenler inanamadı! Son 4 gün!

Bankalar tarafından icralık olan evlerin satışa sunulması, ev arayan pek çok vatandaşın işini kolaylaştırdı. İnternet aracılığı ile satışa sunulan bu evler uygun fiyata olmasının yanı sıra evlerin kalitesi de ilgi toplayan bazı detaylardandı. Pek çok şehirde ve farklı yapılarda satışa sunulan evleri satın almak isteyen vatandaşlar günlük olarak evleri kaçırmamak adına sitelerde arama yaptı. Bu aramalar sonucunda ev fiyatların da artması nedeniyle evlere teklif veren vatandaşlar uygun fiyata ev sahibi olabildi.

Özellikle son dönemde evlerin fiyatlarında yaşanan artış nedeniyle ev almakta sorun yaşayan vatandaşlar, nasıl ev sahibi olabilecekler konusunda karamsarlığa kapılmaya başladı. Uygun fiyatlı ev bulmak için araştırmalar yapan vatandaşlar için en uygun ve en güvenilir yol ise bankalar tarafından satışa sunulan evler oldu. Neredeyse 81 ilden evleri satışa sunan bankalar bu konuda vatandaşların güvenebileceği yollardan biri haline geldi.

Burgan Bank'ta bu konuda ilk sırada gelen bankalardan biri oldu. Evleri internet aracılığı ile satışa ve vatandaşların beğenisine sunan Burgan Bank, oldukça lüks evlerin yanı sıra uygun fiyatlı, iyi konumda evleri de vatandaşlara sundu. Satışa konulan evlerden biri ise hem fiyatı hem de bulunduğu konum ile vatandaşların oldukça ilgisini çekti. Ankara'daki evin fiyatı görenleri şaşırttı. Evlerin güncel fiyatlarına oranla bu evin oldukça uygun olması vatandaşların teklif vererek, hemen sahip olmak için çabalamasını sağladı. İşte Burgan Bank tarafından satışa sunulan o ev...

BURGAN BANK TARAFINDAN SATIŞA SUNULAN UYGUN FİYATLI EVLER

Ankara Kahramankazan'da 3+1 Daire

Burgan Bank Ankara'da öyle bir evi satışa çıkardı ki; 3+1 evin fiyatını görenler inanamadı! Son 4 gün! - Resim : 1

 • 3+1 büyüklüğünde olan bu ev toplamda 132 metrekaredir.
 • Evin 1 tuvaleti, 1 banyosu ve 2 balkonu bulunmaktadır.
 • Isınma tipi olarak kat kaloriferi kullanılmaktadır.
 • Binanın yapı inşa tarzı betonarmedir.
 • 6 katlı binanın 1. katında bulunmaktadır.
 • Ev, satın alımlarda krediye uygundur.
 • Ev, doğu ve güney cephelerine bakmaktadır.
 • Muhit olarak; alışveriş merkezi, cami, park, eczane, sağlık ocağı, spor salonu, semt pazarı ve şehir merkezine oldukça yakındır.
 • Ulaşım olarak ise anayol, cadde, dolmuş ve otobüs durağına yakındır.
 • Evin elektrik, telefon, su, doğalgaz ve kanalizasyon altyapısı bulunmaktadır.
 • Evde çelik kapı kullanılmasının yanı sıra ADSL bulunmaktadır.

Burgan Bank Ankara'da öyle bir evi satışa çıkardı ki; 3+1 evin fiyatını görenler inanamadı! Son 4 gün! - Resim : 2