Bu senede en uygun kurban kesimi CarrefourSA'dan! Hissesi 3 bin 250 TL'den başlayan fiyatlarla..

Kurban bayramına kısa bir süre kala vatandaşlar ibadetlerini yerine getirmek için büyükbaş ve küçükbaş arayışlarını sürdürüyor. Buna göre ise 29 yıldır CarrefourSA'da yer alan kurban kesim paketleri bu senede yayınlandı. Buna göre ise kurbanda 2 ayrı seçenek vatandaşları bekliyor. CarrefourSA 2022 kurban bayramı paketlerini yayınladı! Kıvırcık koç paketi ve Büyükbaş kurbanlık hisse paketi satışları başladı!

Bu senede en uygun kurban kesimi CarrefourSA'dan! Hissesi 3 bin 250 TL'den başlayan fiyatlarla..

Kurban bayramına kısa bir süre kala vatandaşlar ibadetlerini yerine getirmek için büyükbaş ve küçükbaş arayışlarını sürdürüyor. Buna göre ise 29 yıldır CarrefourSA'da yer alan kurban kesim paketleri bu senede yayınlandı. Buna göre ise kurbanda 2 ayrı seçenek vatandaşları bekliyor. Vatandaşların her sene merakla takip ettiği kurban kesim paketleri bu senede ilk olarak CarrefourSA marketlerden geldi.

Türkiye'de 29 yıldır kurban bayramında vatandaşların ilk uğrak noktaları arasında yer alan CarrefourSA marketler büyükbaş ve kıvırcık koç paketlerini bu sene de yayınladı. Piyasaya oranla oldukça uygun fiyatlarla vatandaşların kurban kesmesine yardımcı olan CarrefourSA marketlerde 16 - 29 Haziran 2022 tarihlerinde geçerli olan bu fiyatlar için aktüel kataloğu yayınlandı. İşte detaylar!

CarrefourSA'dan kıvırcık koç kurban paketi

Bu senede en uygun kurban kesimi CarrefourSA'dan! Hissesi 3 bin 250 TL'den başlayan fiyatlarla..

CarrefourSA marketlerden yayınlanan paketlere göre ise ilk pakette Kıvırcık Koç Kurban Paketi 3.450 TL fiyatıyla vatandaşların karşısına çıkıyor. Sakatat dahil en az 17 kg garanti edilen bu sene ki kurban paketlerinde eğer vatandaşların Axess kartları var ise peşin fiyatına 9 taksit seçeneği de yer alıyor.

CarrefourSA sadece bununla kalmayıp yaptığı banka anlaşması ile birlikte Axess'e özel 200 TL indirim avantajı da sunuyor. Eğer vatandaşların Axess kartları var ise kurban paketi 3.450 TL'den 3.250 TL'ye düşüyor.

CarrefourSA büyükbaş kurbanlık hisse paketi

CarrefourSA marketlerde büyükbaş kurban kesmek isteyen vatandaşlar için de hisse paketi yayınlandı. Buna göre ise 1/7 hisseli olan büyükbaş kurbanlık paketinde 20 kg kemiksiz et garantisi sunuluyor. Axess'e özel 200 TL indirim bu pakette de yer alıyor.

Vatandaşlar 3.950 TL'lik büyükbaş kurban hisse paketini satın alabilecek. Peşin fiyatına 9 taksit yapılan bu kampanyada vatandaşlar aylık 438,88 TL ödemeli kurbanlıklarını alabilecek.

CarrefourSA'nın diğer paketinde ise 4.gün teslimatlı aynı büyükbaş hisse paketinde ise son gün teslimat olması sebebiyle 150 TL indirim yapıldı. Buna göre ise son gün teslim almak isteyen vatandaşlar kurbanlıklarını 3.800 TL'den alabilecek.

CarrefourSA ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere bağış alanlarını da açmış bulunuyor. Bu sene kurban kesemeyen vatandaşlar için kesilip dağıtılacak olan bu yardım paketinde ise vatandaşlar isterse destek olabilecek.

SONRAKİ HABER