Bu Bankalar 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Veriyor! 50 Bin Liraya Kadar Nakit Desteği

Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala bankalar bayram kredisi kampanyalarını tek tek duyurmaya başladı. Hem kamu bankaları hem de devlet bankaları bayram öncesi 50 bin liraya kadar nakit desteği sağlıyor.

Bu Bankalar 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Veriyor! 50 Bin Liraya Kadar Nakit Desteği

2022 Kurban Bayramı 9 Temmuz 2022'de başlayacak ve 12 Temmuz 2022'de sona erecek. Bayram öncesinde ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar, uygun faiz oranları ile kredi veren bankaları araştırıyor. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında 50 bin liraya kadar 3 ay ertelemeli nakit desteği sağlanıyor.

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi devlet bankalarının yanı sıra Akbank, Denizbank, İNG Bank gibi özel bankalar da bayram öncesinde vatandaşlara nakit desteği sağlıyor.

Kurban Bayramı öncesinde vatandaşın nakit ihtiyacına çözüm bulmak için bankalar harekete geçti.

KURBAN BAYRAMI ÖNCESİNDE HANGİ BANKA KAÇ TL KREDİ VERİYOR?

Akbank, bayram öncesinde vatandaşa kredi imkanı sunan bankalardan ilki. 50 bin lira üzerindeki krediler için en fazla 24 ay vade imkanı sunuluyor. 50 bin liranın altındaki kredilerde ise en fazla 36 ay vade imkanı bulunuyor. Nakit ihtiyaçları için ertelemeli kredi başvuruları, Akbank şubelerinden, müşteri iletişim merkezlerinde ya da Akbank Mobil uygulaması üzerinden yapılabiliyor.

Bu Bankalar 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Veriyor! 50 Bin Liraya Kadar Nakit Desteği

Ziraat Bankası da bireysel ihtiyaçlar için 36 ay vadeli tüketici kredisi imkanı sunuyor. Banka 50 bin liraya kadar olan krediler için 36 ay, 50 bin liranın üzerindeki krediler için de 24 ay vade sağlıyor. Şahsi ya da maddi herhangi bir teminat istenmiyor.

Vakıfbank, cazip faiz oranları ve esnek ödeme planı ile özel sektör çalışanlarına, kamu personellerine ve emeklilere ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Üstelik SMS ile kredi başvurusu yapma imkanı da bulunuyor. Kullanılan kredi aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesin eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli olarak geri ödenebiliyor.