Borcu Olanların Yardımına Akbank Koşuyor! Taksitli ve 3 Ay Ertelemeli Borç Kapatma Kredisiyle Borçları Kolayca Ödeyin!

Akbank borç kapatma kredileriyle, kredi kartı borcunu ödemekte zorlananlara destek oluyor. İşte en uygun borç kapatma kredisi…

Borcu Olanların Yardımına Akbank Koşuyor! Taksitli ve 3 Ay Ertelemeli Borç Kapatma Kredisiyle Borçları Kolayca Ödeyin!

Başka bankalara borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar için Akbank, Taksitli Borç Transferi kredisi kampanyası kapsamında cazip teklifler sunuyor. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile borçlarınızı yeniden yapılandırabilir ve Akbank fırsatlarıyla ödemeye başlayabilirsiniz.

Biriken kredi kartı borçlarını Axess’e taşıyarak, tüm vatandaşların uygun faiz oranlarıyla ödemelerini kolayca yapmaları sağlanacak. Günümüzde artan fiyatlar ve hayat pahalılığı nedeniyle nakit ihtiyaçlarını kredi kartı ile kapatmak isteyen pek çok kişi kredi ve kredi kartı borçlarının artmasına neden oldu. Bankalar ise artan bu borçlara yönelik kredi fırsatları sunmaya devam ediyor.

Akbank Taksitli Borç Transfer Kredisi Faizleri

Başka bankalar üzerinde kredi kartı borcu olanlar için Akbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında uygun ödeme seçenekleri ve faiz oranları ile Borç Transfer Kredisi uygulanıyor. Borçlarını daha cazip faiz ve ödeme koşulları ile ödemek isteyenler için sağlana kampanya için ayrıca Axess kart avantajları da uygulanmaktadır. Borçlarını Axess’e transfer eden ve borçlarını ödemekte zorlanan tüm vatandaşların söz konusu avantajlardan yararlanmaları sağlanacak.

Yüzde 1,80 faiz oranları ve 12 aya varan vade seçenekleriyle, ücretsiz bir şekilde tüm borçlarınızı Akbank’a taşıyarak vatandaşların rahatlıkla ödeme yapmaya başlamaları mümkündür. Taksitli Borç Transferi kredisini kullanmak için Akbank Mobil ya da internet şubelerini kullanarak işlem yapılabilir. Taksitli Borç Transferi kapsamında 200 – 20.000 TL arasında kredi miktarı belirlenmiştir. Faiz oranları ise yüzde 1,80 olarak uygulanmaktadır.

Akbank’tan Nakit İhtiyacına Özel 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 ay ödemesiz kredi seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların tüm nakit sıkıntıları için çözüm bulması da mümkündür. Taksitli Borç Transfer kredisi ile kredi kartı borçlarını uygun koşullar altında ödemek isteyenler için fırsat sunulurken, 3 ay ertelemeli kredi kapsamında da tüm nakit ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Yüzde 1,76’dan başlayan düşük faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçeneklerinin kullanılabileceği kredi kapsamında 92 gün erteleme seçeneği de mevcuttur. Bu sayede borçlarınızı erteleyerek alacağınız krediyi birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Kredi borçlarını kapatmak isteyenlerin nakit sıkıntısını aşabileceği kredi sayesinde dilediğiniz miktarda krediyi taksit erteleme avantajlarıyla kullanmanız mümkündür.