Borcu Olan Emekliye PTT'den Destek! 2022'de Emeklinin Borcu Siliniyor!

Emeklinin kredi kartı, kredi veya kredili mevduat hesabı borçları tek kalemde silinecek! PTT’den cazip borç transferi kredisi…

Borcu Olan Emekliye PTT'den Destek! 2022'de Emeklinin Borcu Siliniyor!

PTT tarafından emeklinin diğer tüm bankalara olan ihtiyaçları için sunulan Emeklilere Borç Transferi Kredisi kampanyası, 2022 yılında emeklinin bankalara olan borçlarının silinmesinde büyük destek sağlıyor. Borç Transferi Kredisi kapsamında düşük faiz oranları ve yeniden yapılandırma fırsatları ile destek sağlanacak.
3 Ocak’ta TÜİK tarafından açıklanan enflasyon rakamları sonrasında belirlenen 2022 emekli maaşı zam oranları sonrasında, uygun geri ödeme seçenekleri ile bankalara olan

borçlarından kurtulmak isteyenler için PTT emekliye destek olmaya devam ediyor. 36 ay vade seçenekleri ile borçlarını tek çatı altında toplayarak finansman desteği ile borçlarını sildirmek isteyenler adeta PTT’ye akın etti!

Aktif Bank Emekli Yapılandırma Kredisi

PTT’nin Aktif Bank üzerinden Borç Transferi Kredisi kapsamında sunulan yeni desteği, başka bankalara kredi ve kredi kartı borcu olan emeklinin yüzünü güldürmeyi başardı. Emekli maaşını aldıkları bankalardaki borçları için 36 ay vade ile geri ödemek için yapılandırma hizmeti almak isteyenler, emekli maaşını PTT’ye taşıyarak bu avantajlardan yararlanabilecekler.

36 ay vade ve yüzde 3,09’dan başlayan faiz oranları ile borç olan emeklinin yeni yılda da söz konusu borçlarını kapatmaları için kredi tahsis edilecek. Uygun geri ödeme seçenekleri ile sunulacak kredi kampanyası ile emekli vatandaşların kredi kartından KMH borçlarına ve diğer kredi borçlarına kadar tüm borçları için PTT’den yardım kampanyası gibi Emeklilere Borç Transferi Kredisi sağlanacak.

PTT Aktif Bank Emekli Kredisi

PTT’nin Aktif Bank N Kolay Emekli Kredisi kampanyaları arasında yer alan tüm finansman paketleri, 2022 yılında da Türkiye’deki milyonlarca emeklinin borçlarını ödemesini kolaylaştırdığı gibi diğer tüm nakit ihtiyaçlarına da çözüm üretmeyi başarıyor.

Emekli maaş zamlarının belirlenmesinin ardından yeni yılı borçsuz tamamlamak isteyen emekliler, Emeklilere Borç Transferi Kredisi veren PTT üzerinden rahatlıkla yapılandırma fırsatı elde etmesi sağlanacak. Düşük faiz oranları, uygun ödeme seçenekleri ve emeklilere özel ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri sayesinde tüm vatandaşların rahatlıkla PTT emekli kredilerinden yararlanması mümkündür.