Borcu olan emekli vatandaşlara büyük hizmet: Bankalar 250 bin TL'lik borç kapatma hizmeti sunacak!

Her dönem, bankaların kendi bünyelerine dahil etmek için birbirleri ile yarışa girdikleri emekli vatandaşlar, bir kez daha büyük bir kampanyanın başrolü oldu. Alım gücü düşen ya da nakit sıkıntısı çeken ve bunun sonucunda çeşitli yerlere borçlanmış olan emekli vatandaşlara, borç transferi hizmeti sunulacak. İşte emekli vatandaşlara sunulacak olan dev hizmetin ayrıntıları…

Borcu olan emekli vatandaşlara büyük hizmet: Bankalar 250 bin TL'lik borç kapatma hizmeti sunacak!

Bankalar, emekli vatandaşlar için her dönem avantajlı kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Yeni dönem itibari ile borcu olan emekli vatandaşları, oldukça rahatlatacak olan bir kampanya daha geliştirildi.

Emeklinin yüzünü sevindirecek olan borç transferi kampanyası, borçların tek elden kapanmasını ve emekli vatandaşların borçları altında ezilmemesini hedefliyor. Bankaların 250 bin TL’ye kadar ödenek çıkaracaklarını duyurmaları üzerine, milyonlarca emekli vatandaş bu hizmetten nasıl yararlanacağını araştırmaya başladı.

3 Banka Borç Transferi Kampanyasını Duyurdu!

Bankaların yeni dönem itibari ile borcu olan emekli vatandaşları rahatlatmak adına geliştirmiş oldukları borç transferi kampanyası resmen duyuruldu. Bu haberi duyan emekli vatandaşlar, borç transferi kampanyası hizmetini hangi bankaların verdiğini araştırmaya başladı.
2022 yılı itibari ile emekli vatandaşlar için geliştirilmiş olan kampanyaların arasında yerini alan borç transferi kampanyası Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından geliştirildi. Buna göre borcu olan emekli vatandaşlar, bu bankalardan birini tercih ederek borçlarını tek elden kapatmayı başaracak.

Borç Transferi Kampanyası Başvuru Şartları Neler?

İş Bankası, Ziraat Bankası ve Halkbank’ın yeni dönem itibari ile 250 bin TL’ye varan borç transferi hizmeti vereceğini duyan borcu olan milyonlarca emekli vatandaş, kampanyanın şartlarını araştırmaya başladı. Bankalar, bu hizmetten yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar için tek bir şart koştu. O şarta göre sunulan borç transferi hizmeti için hangi banka tercih edilecekse, emekli vatandaşın maaşını ilgili bankadan alıyor olması gerekecek.

Borç Transferi Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

3 bankanın yeni dönem itibari ile emekli vatandaşların hizmetine sunduğu borç transferi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler, ilgili bankanın internet sitesi üzerinden ya da en yakın banka şubesine giderek başvurularını gerçekleştirebilecekler.

SONRAKİ HABER