Birce Akalay Resmen Sinir Krizi Geçirdi! Doların Rekor Kırmasını Eleştiren Birce Akalay'ın Sözleri Çok Sert Oldu! Birce Akalay Neler Söyledi?

Son olarak Kuş Uçuşu diziyle adından sık sık söz ettiren ve başarıya koşan Birce Akalay bu defa sosyal medyadan yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Dolar kurunun 2022 rekoru kırması üzerine bu haberi sosyal medya hesabından paylaşan Birce Akalay'ın sözleri gündem oldu. Birce Akalay neler söyledi?

Birce Akalay Resmen Sinir Krizi Geçirdi! Doların Rekor Kırmasını Eleştiren Birce Akalay'ın Sözleri Çok Sert Oldu! Birce Akalay Neler Söyledi?

Oyunculuğu ve kusursuz güzelliği ile gündeme sık sık gelen Birce Akalay son dönemlerde rol aldığı projelerle adından sık sık söz ettiren isimler arasında yer aldı. özellikle bu sene birden fazla projede yer alan Birce Akalay Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'la başrolde oynadığı Kuş Uçuşu dizisiyle akıllara kazınmıştı. Spiker bir kadının hem kariyer hem de özel hayat savaşını anlatan Kuş Uçuşu büyük ilgi gördü.

Sürekli tatlı ve güzel paylaşımları ile gündeme gelen Birce Akalay bu defa oldukça kızgın bir paylaşımda bulundu. Sinirlerine hakim olamayan Birce Akalay'ın sosyal medya hesabından yaptığı dolar paylaşımı gündem oldu. Daha önce hiç bu denli bir paylaşımda bulunmayan Birce Akalay neler söyledi?

Birce Akalay'dan Dolar Paylaşımı!

İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla gündeme gelen Birce Akalay sert paylaşımıyla adından söz ettirdi. Gündeme dolar kuru ile ilgili yaptığı paylaşımla gelen Birce Akalay Twitter'da TT oldu. Dolar kurunun gün itibari ile rekor kırması ve en yüksek seviyede yer alması Birce Akalay'ın dikkatini çekti.

Dolar seviyesinin şimdiye dek en yüksek sayıya ulaşması ile birlikte Birce Akalay paylaşımda bulundu. Birce Akalay'ın dolar kurunu eleştiren paylaşımı Twitter'da TT olmasına neden oldu. Dolar kurunun şidmiye dek en yüksek rakamı 17,58 TL.yi görmesiyle birlikte Birce Akalay eleştiride bulundu.

Birce Akalay Ateş Püskürdü!

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Birce Akalay dolar kurunun yer aldığı bir haberi paylaşarak ''Bıktım artık. Emeğimizin değeri, paramız iyiden iyiye pul oldu. İşçimiz, halkımız sefil oldu. Fakat birileri ülkeyi yemeye ve doyumsuzca satmaya devam ediyor. Yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle. Ki göreceğiz'' paylaşımında bulundu.