'Bir şey almayacağız sadece bakıyoruz' Galatasaray, Ronaldo'nun fiyatını sordu!

Gelen bir son dakika bilgisi ile Galatasaray'ın Crisitano Ronaldo'nun fiyatını sorduğu öğrenildi. İtalyan basınında yer alan bilgiler şoke etti.

'Bir şey almayacağız sadece bakıyoruz' Galatasaray, Ronaldo'nun fiyatını sordu!

Gelen bir son dakika bilgisine göre Galatasaray'ın Cristiano Ronaldo'nun fiyatını sorduğu iddia edildi. İtalyan basınında ortaya çıkan habere göre Galatasaray Kulübü'nün yetkililerinin Cristiano Ronaldo'nun menajerini arayarak fiyatını öğrenmek istedikleri iddia edildi.

Kısa süre içerisinde büyük yankı uyandıran haberin ardından Fenerbahçeli taraftarlar başta olmak üzere pek çok kişi olayı sosyal medya gündemine taşımaya başladı. Henüz dakikalar önce yaşanmış olan olayın ardından bilgiler peş peşe gelmeye başladı.

Geçtiğimiz sezon ligde ve Avrupa kupalarında istediğini bulamayan Galatasaray, tarihindeki en kötü lig sezonunda ligi ancak 13'üncü olarak tamamlayabilmişti. Sezonun tamamlanmasının ardından pek çok sarı kırmızılı taraftar kötü gidişata tepki göstermiş ve Başkan Burak Elmas görevinden ayrılmıştı. Burak Elmas'ın yerine ise eski Galatasaray başkanı Dursun Özbek tekrar seçilerek göreve geldi.

'Bir şey almayacağız sadece bakıyoruz' Galatasaray, Ronaldo'nun fiyatını sordu! - Resim : 1

Başkan Dursun Özbek'in ikinci kez Galatasaray Başkanlığı'na seçilmesinin ardından çok sayıda taraftar gelecek transfer haberlerine gözünü çevirmişti. Ancak bugün gündeme gelen bir iddia şok eden cinsten oldu. Galatasaray Kulübü ile ilgili İtalyan basınında ortaya atılan iddia kısa sürede uluslararası alanda yankı uyandırdı.

İtalyan basını tarafından ortaya atılan iddianın içeriğinde yer alan bilgilere göre Galatasaray Kulübü'nün Cristiano Ronaldo'nun menajerine ulaştığı ve dünyaca ünlü yıldız futbolcunun piyasa değerini öğrenmek istediği öne sürüldü.

Galatasaray'ın Transfermarkt tarafından kendisine 35 milyon Euro değer biçilen ancak çok daha yüksek rakamlar isteyen başarılı futbolcu Cristiano Ronaldo'nun transfer değerini sorduğu iddia edilmesi üzerine rakip takımların taraftarları sosyal medya platformları üzerinden paylaşımlar yapmaya başladı bile. İtalyan basının ortaya attığı iddianın ardından BBO Sports isimli Twitter hesabı ve Ekşi Sözlük de dakikalar içerisinde paylaşım yaptı.

'Bir şey almayacağız sadece bakıyoruz' Galatasaray, Ronaldo'nun fiyatını sordu! - Resim : 2

Konu ile ilgili henüz Galatasaray ya da Cristiano Ronaldo tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Çok sayıda futbol sever iddianın gerçekliği ile ilgili gelmesi beklenen resmi duyuru ve açıklamalara göz çevirmiş durumda.

Galatasaray'ın dünya yıldızı Ronaldo'nun fiyatını sorduğu iddiası ile ilgili habere ilişkin yeni gelişmeler bu sayfanın devamında son dakika haberi olarak yer alacak.