Beyaz Tv cin çıkarma seansı yapan kadın kimdir? Pelin Hürman kimdir, kaç yaşında?

Beyaz Tv ekranlarında 19 Haziran Pazar günü akşam saatlerinde cin çıkarma seansı düzenleyen Pelin Hürman, Türkiye gündemine oturdu. Peki Beyaz Tv cin çıkarma seansı yapan kadın kimdir? Pelin Hürman kimdir, kaç yaşında?

Beyaz Tv cin çıkarma seansı yapan kadın kimdir? Pelin Hürman kimdir, kaç yaşında?

Beyaz Tv ekranlarında 19 Haziran Pazar günü akşam saatlerinde cin çıkarma seansı düzenleyen Pelin Hürman, Türkiye gündemine oturdu. Televizyonu başında ekranları takip eden milyonların rastladığı ve çok tepki gösterdiği programlardan birisi olan Her Açıdan programında Pelin Hürman adlı kişinin katılması ve cin çıkarma seansı düzenlemesi herkes tarafından tepki çekti.

Cin çıkarma olayının hukuken yasak olduğu bir ülkede Youtube kanalında yaptığı olaylar ile dikkat çeken Pelin Hürman, televizyonda bu seansı düzenledi. Her Açıdan programı Beyaz Tv ekranlarında yayınlanırken sunuculuğunu yapan Sercan Kahveci ise YouTube kanalı üzerinden kendisini tanıtan metafizik uzmanı Pelin Hürman’ı programda ağırladı. Beyaz Tv 19 Haziran akşamı yayınında ise cin çıkarma seansı yapan Pelin Hürman herkesin ağzına düştü, yok artık dedirtti. İşte olayın perde arkası..

Canlı yayında cin çıkarma olayı tepki çekti

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Her Açıdan programında cin çıkarma seansı düzenleyen Pelin Hürman canlı yayında şok sözler etti. İçinde 3 harfli kimselerin olduğunu düşünen ve çıkarılmasını sağladığını açıklayna Pelin Hürman kendisine başvurmalarını gerektiğini açıklarken 1 buçuk dakikada çıkartıyorum dedi. Kahvemi çayımı içer giderler ifadelerinde bulundu.

Pelin Hürman sonrasında öyle sözler etti ki milyonlar şok oldu. Birkaç söz söyledikten sonra içinde cin olan kişilerin kendilerine ekranda başka bir yüzde göreceğini iddia etti.

Cin çıkarma seansları yasak değil mi?

Türkiye'de hukuken yasak olarak bilinen bu seanslar, son yıllarda hocaların tedavisi olarak biliniyordu. Bu işlemler yasaklanırken hukuken de cin çıkarma işlemi yapmak suçtur. Cin çıkarma olayı sebebiyle birçok kişi vefat ederken doğru bulunmayan ve yasaklanan bu olaylar çağdışı olarak bilinmektedir.

SONRAKİ HABER