Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde şok ayrılık! O isim dizi başlamadan gitti!

Atv'de yayınlanacak olan ve izleyici kitlesi tarafından merakla beklenen yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazam için bekleyiş devam ederken dizide yaşanan ayrılık herkesi şaşırttı. Peki; Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncu kadrosunda kimler var, hangi oyuncu ayrıldı?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde şok ayrılık! O isim dizi başlamadan gitti!

Yapımcılığını Güzel Adam Medya'nın üstlendiği ve çekimlerine İstanbul Semerkant ve Buhara'da başlanan dizi Ben Bu Cihana Sığmazam için meraklı bekleyiş devam ediyor. Çok sayıda kişi tarafından heyecanla beklenen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden gelen ayrılık haberi ise dizinin bekleyenlerini üzdü.

OKTAY KAYNARCA BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNDEN AYRILDI MI?

Oktay Kaynarca'nın dizisi olarak tanıtılan ve çekimleri devam eden dizinin Atv ekranlarında yayınlanacağı biliniyor. Dizi için bekleyiş sürerken pek çok kişi de sosyal medya platformlarında yer alan iddiaları araştırıyor. Televizyon dizileri ile ilgili içerikler paylaşan ve yüksek bir takipçi kitlesine sahip olan bir sayfa ise geçtiğimiz günlerde Oktay Kaynarca'nın Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrılma kararı aldığını iddia etti. Ancak Oktay Kaynarca'nın diziden ayrılma kararı almadığı biliniyor. İddia son günlerde popülerliğini korumaya devam ederken diziden bugün gelen bir haber takipçileri üzdü. Peki; Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hangi oyuncu ayrıldı?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNDE ŞOK VEDA; KİM AYRILDI?

Diziyi heyecanla bekleyen çok sayıda kişiyi üzen haber geldi. Daha önce pek çok kaliteli ve büyük yapımda yer almış olan İnanç Konukçu'nun diziden ayrıldığı öğrenildi. Behzat Ç dizisinde Hayalet karakterine rol vermiş olan İnanç Konukçu Behzat Ç: Çekiç ve Gül dizisinde de yer alacağı için Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde şok ayrılık! O isim dizi başlamadan gitti!

Doğduğun Ev Kaderindir, Behzat Ç, Kaçak, Vurgun, Adı Zehra, Kırlangıç Fırtınası ve Karanlıktaki Umut gibi yapımlar ile şimdiye kadar izleyicilerle buluşmuş olan başarılı oyuncu İnanç Konukçu'nun diziden ayrıldığı iddiası ile ilgili resmi kişi ve kurumlardan herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak ayrılık haberinin doğruluğuna kesin gözüyle bakılıyor.