Beklemek Yok İmza Yok! Denizbank'tan Ev Hanımlarına Nakit Para Desteği

Denizbank, kredi notu yüksek olan ev hanımlarına hem nakit desteği sağlıyor hem de 36 ay vade ile kredi imkanı sunuyor. Başvuru ekranı açıldı.

Beklemek Yok İmza Yok! Denizbank'tan Ev Hanımlarına Nakit Para Desteği

Hem Akbank hem de Denizbank nakit ihtiyacı olan ev hanımları için kefil şartı ve gelir belgesi şartı olmadan 15 bin liraya kadar nakit desteği sağlıyor. Bankaların kredi ve nakit desteklerinden faydalanmak için tek şart, banka kredi politikalarına uygun olmak ve daha önce bankalardan kredi çekmiş ya da hesap açtırmış olmak.

Türkiye'de en kolay kredi veren bankalardan biri olarak Denizbank, ev hanımlarına ihtiyaç kredisi verirken büyük kolaylıklar sağlıyor. Kredi çekmek isteyen ev hanımları herhangi bir şubeye gitmeden internet üzerinden online olarak başvuru yapabiliyor. SMS üzerinden başvuru yaparak da ihtiyaç kredisi çekilebiliyor.

EV HANIMLARI İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Beklemek Yok İmza Yok! Denizbank'tan Ev Hanımlarına Nakit Para Desteği

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekiyor. Bazı kredi türlerinde yaş için üst yaş sınırı da bulunuyor. Bankanın istediği kredi notuna sahip olmak, belgelenebilecek düzenli geliri olmak ve banka işlemleri için olumlu sicile sahip olmak da istenen şartlar arasında yer alıyor.

36 AY VADELİ 15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Denizbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini 2,34 faiz oranıyla sunuyor. 36 ay vadeli 15 bin TL ihtiyaç kredisi kullanımında aylık taksit 679, 39 TL'ye denk geliyor. 36 ay vade sonunda ödenen toplam miktar 24.533,04 TL oluyor.

SONRAKİ HABER