Barem Ambalaj halka arzı ne zaman gerçekleşecek? Barem Ambalaj hisse fiyatı ne kadar?

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylanan haber ile birlikte Barem Ambalaj halka arz ilan ediliyor. Barem Ambalaj halka arzı ne zaman gerçekleşecek? Barem Ambalaj hisse fiyatı ne kadar?

Barem Ambalaj halka arzı ne zaman gerçekleşecek? Barem Ambalaj hisse fiyatı ne kadar?

Barem Ambalaj halka arzı ne zaman gerçekleşecek? Barem Ambalaj hisse fiyatı ne kadar? Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylanan haber ile birlikte Barem Ambalaj halka arz ilan ediliyor. İlgiyle takip edilen konular arasında yer alan Barem Ambalaj'ın ne zaman arz olacağı, işlem göreceği, hisse kodu ve fiyatları araştırılmaya başlandı. Barem Ambalaj halka arz işlemleri ne zaman gerçekleşecek? İşte detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), 28 Temmuz tarihinde Barem Ambalaj'ın halka arz başvurularını onayladı. Ağustos ayının ilk halka arzı olan Barem Ambalaj ilan etmesinin ardından konuyu yakından takip edine vatandaşlar ise detayları araştırmaya başladı. Barem Ambalaj halka arz ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtları haberimizin devamında yer alıyor.

BAREM AMBALAJ HALKA ARZ NE ZAMAN?

Barem Ambalaj halka arz tarihi ve detayları belli oldu. Barem Ambalaj'ın merakla beklenen halka arz tarihi 3 - 4 Ağustos 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

BAREM AMBALAJ HALKA ARZ HİSSE FİYATI NE KADAR?

Barem Ambalaj halka arz hisse fiyatı 1 TL nominal değerli payın fiyatı 36,00 TL olarak belirlendi. Barem Ambalaj halka arz kodu BARMA.

BAREM HALKA ARZ BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Barem Ambalaj resmi halka arz sonuçlarının 5 Ağustos 2022 tarihinde açıklanması bekleniyor. Şirket paylarının da kesin olmamak ile birlikte 8 Ağustos'ta işlemlere açılması öngörülüyor.