Bankalardan Bin TL ve 5 Bin TL Arasında Faizsiz, Masrafsız Nakit Desteği! Başvurmayan Bin Pişman!

TCMB faiz indirimi kararı sonrasında son aylarda bankalar kredi faizlerini düşürdü. 5 bin liraya kadar faizsiz, masrafsız anında kredi veriliyor…

Bankalardan Bin TL ve 5 Bin TL Arasında Faizsiz, Masrafsız Nakit Desteği! Başvurmayan Bin Pişman!

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) Para Politikaları Kurulu tarafından politika faizlerinin geçtiğimiz haftalarda 100 baz puan indirilmesinin ardından kamu bankaları öncülüğünde banka kredi faiz oranları da düşürüldü.

Artan fiyatlar karşısında vatandaşların uygun finansman desteği bulması için özel bankalardan gelen faizsiz, masrafsız kolay kredi kampanyaları ise birçok vatandaşın yüzünü güldürmeyi başarıyor. İhtiyaç kredisi kapsamında yer alan kredilerde 1.000 TL ile 5.000 TL arasında faizsiz kredi sunulacak. Dijital kanallar üzerinden kolayca başvuru yapılan krediler anında hesaplara aktarılıyor.

Faizsiz İhtiyaç Kredilerine Yoğun İlgi

Son günlerde yaşanan hayat pahalılığı ve ekonomik dalgalanmalar birçok kişinin nakit sıkıntısı çekmesine neden oldu. Faiz oranlarının düşmesinin ardından nakit sorunlarını çözmek isteyen birçok vatandaş ise uygun finansman arayışı içine girdi. Akbank, ING Bank ve Aktif Bank tarafından dijital ve şubesiz bankacılık hizmetleri kapsamında 5.000 TL’ye kadar anında kolay kredi, hiçbir masraf ödemeden ve faizsiz olarak verilecek.

Bankalardan borç mahiyetinde faizsiz kredi almak isteyen vatandaşların hızlı başvuru yöntemlerini kullanarak banka şubelerine bile gitmek zorunda kalamadan hızlıca kredilerini hesaplarına aktarmaları sağlanacak.

5 Bin Liraya Kadar Krediniz Anında Cebinizde

Akbank ve ING Bank tarafından yüzde 0 faizle, masrafsız 5 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi veriliyor Akbank Mobil üzerinden banka müşterisi olan herkesin yararlanabileceği kredi kapsamında 12 ay vade seçenekleri de uygulanıyor.

Benzer şekilde ING Bank tarafından da nakit iade kampanyası ile 5 bin TL’ye kadar sıfır faizle kredi sunulacak. 5.000 TL – 20.000 TL arasında yer alan krediler içinse yüzde 1,49’dan başlayan düşük faiz oranları uygulanacak.

N Kolay ise 1.000 TL’ye kadar 30 gün faizsiz olmak üzere masrafsız anında kredi desteğini tüm vatandaşlara dijital başvuru kanalları üzerinden sunuyor.

Anında Faizsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank, Aktif Bank ve ING Bank tarafından 1.000 TL ile 5.000 TL arasında sunulan kredi fırsatlarından yararlanmak için tüm vatandaşların mobil veya internet bankacılığı üzerinden kolayca başvuru yapması mümkündür. Dijital kanalları kullanarak anında 5 bin liraya kadar faizsiz, masrafsız kredi kullanabilirsiniz.