Bankada 500 bin TL’si olanlar dikkat: 32 günlük vadeli mevduat ile 8 bin 745 TL kazanın!

Son dakika duyuruldu! Bankada 500 bin TL'si olanlar dikkat. 500 bin TL hesabı olanlara 8 bin 745 TL destek!

Bankada 500 bin TL’si olanlar dikkat: 32 günlük vadeli mevduat ile 8 bin 745 TL kazanın!

Özellikle son dönemde ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan pek çok vatandaş, herhangi bir şekilde kazanç elde edebilmek için başvurulabilecek yollar araştırmaktadır. Yatırım olarak bakıldığında vatandaşların en çok önem verdiği konulardan biri ise en az risk ile en çok kazancın elde edileceği kazanç çeşitleri tercih edilmektedir. Artan ev ve araba fiyatlarının ardından vatandaşlar birikimlerini daha fazla artırabilmek adına yatırım olarak gördükleri pek çok şeyi alamamaya başladılar. Hem fiyatlardaki artış hem de dengesiz azalmalar nedeniyle oldukça riskli hale gelen ev, altın ve döviz kuru nedeniyle de yatırım amaçlı satın almak vatandaşları oldukça tedirgin etti.

Bu noktada da pek çok vatandaş birikimlerini doğru bir şekilde kullanabilmek için yatırım olarak daha güvenli görükleri vadeli mevduat hesaplarına yönelmiştir. Vadeli mevduat hesaplarında, kişilerin kendi birikimlerine uygun bir şekilde bankaların belirlediği düzeyde artış sağlanabilmektedir. Bu nedenle de pek çok vatandaş daha uzun bir süreci kapsasa dahi vadeli mevduat ile paralarını daha da artırarak, birikimlerini katlayabilmektedir. Peki vadeli mevduat hesabı nedir?

VADELİ MEVDUAT HESABI NEDİR?

Risksiz bir şekilde yatırım yapmak isteyen pek çok vatandaşın tercih ettiği vadeli mevduat hesabı, hesaba yatırılan belli bir miktar paranın sonraki süreçte faiz ile getirisinin vatandaşlara dönmesini sağlamaktadır. Bu faiz oranları bankalar tarafından belirlenerek, farklı bankalarda farklı faiz oranları görülebilmektedir. Bunun yanı sıra en önemli konulardan biri ise hesapta bulunan para miktarıdır. Vadeli hesapta ne kadar çok para varsa, kişilere faiz ile getirisi de bir o kadar fazla olacaktır.

Son açıklamalara göre ise hesabında 500 bin TL olan vatandaşların Anadolubank ve Odeabank tarafındna aylık olarak kazançlarının 8 bin TL kadar artış göstereceği öğrenildi. Bunu duyan pek çok vatandaş konu ile ilgili araştırma yaparken, yatırımlarını vadeli hesaba atmak isteyen vatandaşlar da bu bankalara akın etti. İşte detaylar...

Odeabank ve Anadolu Bank'tan Vadeli Mevduat Hesabı

Bazı kredi danışma sitelerinde yer alan duyuruların ardından iki bankanın vatandaşlara vadeli hesap açmaları durumunda yüksek kazanç sağladığı öğrenildi. Anadolu Bank ve Odeabank'ın yatırımcılar için hazırladığı vadeli mevzuat hesabı kampanyası kampanyası kapsamında 500 bin TL ile hesap açan müşterilere yüzde 21 faiz oranı sunuluyor ve yatırımcılar 32 günlük sürecin sonunda net 8 bin 745 TL kazanç sağlıyor.

SONRAKİ HABER