Bahçeli'den Hayat Pahalılığı, Zam ve Fiyat Artışı Açıklaması: Bunlar Gelip Geçici, Müslümana Karamsarlık Haram!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında fiyat artışları, hayat pahalılığı ve yapılan zamlara değindi. Tüm bunların gelip geçici olduğunu söyleyen Bahçeli Müslümana karamsarlık haram açıklamasında bulundu.

Bahçeli'den Hayat Pahalılığı, Zam ve Fiyat Artışı Açıklaması: Bunlar Gelip Geçici, Müslümana Karamsarlık Haram!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Atatürk'ü anlamak konulu verdiği derse değinen Bahçeli, Kılıçdaroğlu ile zillet ittifakının kimliksiz, kalpsiz ve kapasitesiz olduğunu, bunların battık, bittik, heder olduk sözlerine itibar edilmemesi gerektiğini söyleyerek ateşe koşanları uyardıklarını ifade etti.

BUNLARIN HEPSİ GELİP GEÇİCİ, MÜSLÜMAN'A KARAMSARLIK HARAMDIR
Bahçeli'nin gündeminde olan bir diğer konu, fiyat artışları, zamlar ve hayat pahalılığı oldu. Ekonomik sıkıntıların inanç ve güç birliği ile aşılacağını söyleyen Bahçeli, mağduriyet yaşayanların hepsinin hak ettiği sosyal ve ekonomik seviyeye çıkarılacağını belirterek: "Geleceğimizin çok daha iyi olacağını bilmek ve buna inanmak zorundayız. Akıntıya karşı kürek çekemeyiz. Bugün yoksa yarın olacaktır, bugün eksikse yarın tamamlanacaktır. Yeter ki Türkiye Cumhuriyeti var olsun. Fiyat artışları, zamlar, hayat pahalılığı gelip geçicidir. Müslüman'a karamsarlık haramdır." dedi.

Bahçeli'den Hayat Pahalılığı, Zam ve Fiyat Artışı Açıklaması: Bunlar Gelip Geçici, Müslümana Karamsarlık Haram!

TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN SABRINI TEST EDEN BİR ZIRVADIR!
Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin aday tartışmalarını sert bir dille eleştiren Bahçeli, Cumhur İttifakı adayının belli olduğunu, zillet ittifakının çürük adayının ne zaman ortaya çıkacağını sorarak: " İlan edin adayınızı da boyunuzun ölçüsünü görelim." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türkiye Cumhuriyeti'nin sabrını test eden bir zırva, bir zorba olduğunu bu günlerin yakında geride kalacağını ve Türkiye'nin Cumhur İttifakı ile yükseleceğini söyledi.

GELECEĞİ KONUŞMAKTAN KORKANLAR, KAÇANLAR
Devletin millet ile bütün olduğunu söyleyen Bahçeli, biri olmadan diğerinin anlamı olmadığını, devlet olmadan barışın, ekonominin, huzurun, bağımsızlığın olmayacağını vurguladı. Yeni yılı yakalamanın geçmiş yılı tanımaktan geçtiğini söyleyerek geleceği konuşmaktan korkup kaçanların geride kalma nedenlerinin bu olduğunu söyledi.