Aylık 1.642 Lira Ödeyerek Emeklinin Ev Sahibi Olması Sağlanacak! Ziraat Tüm Emeklileri Ev Sahibi Yapıyor!

Ziraat Bankası kira öder gibi emekliyi ev sahibi yapacak kampanyayı duyurdu. 120 ay vadeyle cazip kredi fırsatı…

Aylık 1.642 Lira Ödeyerek Emeklinin Ev Sahibi Olması Sağlanacak! Ziraat Tüm Emeklileri Ev Sahibi Yapıyor!

Türkiye’de son dönemde artan konut fiyatları nedeniyle vatandaşlar ev almakta zorlanmaya başladı. Özellikle emeklilik hayallerini kendi evinde yaşamak isteyenler uygun finansman arayışlarını sürdürmeye devam ediyor. Ziraat Bankası emekliye özel konut kredisi ile neredeyse normal bir evin kirasından bile düşük bir oranda taksitlerle kredi kullanması sağlanacak.

Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile aylık sadece 1.642 TL ödeyerek emeklinin ev sahibi olması sağlanacak. Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında sunulan konut kredisi ile emekliye daha birçok cazip seçenek sunuluyor.

Emekliye Düşük Faizli Konut Kredisi

Emekli maaşlarına gelen zamlar sonrasında bankalar yeni yıl için finansman seçeneklerini duyurmaya başladı. Ziraat Bankası tarafından Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında sunulan birbirinden cazip krediler ile vatandaşların tüm ihtiyaçlarına rahatça finansman çözümleri bulması sağlanacak.

Ziraat Bankası emekli konut kredisi kapsamında yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ve 120 ay vade seçeneklerinin yanı sıra 100 bin TL kredi için aylık 1.642,87 TL taksit ödeyerek kolayca tüm emeklinin ev sahibi olması sağlanacak. Emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası üzerinden alan bütün emeklilerin yararlanabildiği kredi kampanyası ile emeklinin rahatça ev sahibi olması hedefleniyor.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi

Ziraat Bankası emekliye özel konut kredisinin yanı sıra Tüketici Kredisi sayesinde de birçok nakit sıkıntısına çözüm üretmeye devam ediyor. Son dönemde artan nakit ihtiyaçları için tüm emekli müşterilerine özel yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi sağlanıyor.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında dijital kredi ürünü ile şubelerde vakit kaybetmeden emeklinin rahatça kredi kullanmasını sağlıyor. Avantajlı geri ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile tüm emekli maaş müşterilerinin Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında yer alan ister konut ister tüketici kredisi ayrıcalıklarından yararlanması sağlanacak.