Aslı Bekiroğlu'nun yeni sevgilisi Taykun Karaduman kimdir?

Oyuncu Aslı Bekiroğlu uzun süredir devam eden bekar hayatını sonlandırdı. Yeni sevgilisi ile fotoğraf paylaşan Aslı Bekiroğlu Türkiye gündemine girdi. Peki Aslı Bekiroğlu'nun yeni sevgilisi Taykun Karaduman kimdir?

Aslı Bekiroğlu'nun yeni sevgilisi Taykun Karaduman kimdir?

Aslı Bekiroğlu'nun yeni sevgilisi Taykun Karaduman kimdir? Oyuncu Aslı Bekiroğlu uzun süredir devam eden bekar hayatını sonlandırdı. Yeni sevgilisi ile fotoğraf paylaşan Aslı Bekiroğlu Türkiye gündemine girdi. Geçtiğimiz yıllarda Çağrı Telkıvıran'dan ayrılmasının ardından gönül işlerine kapı kapatan Aslı Bekiroğlu son olarak ise Barış Akarsu filminde rol alacaktı.

Barış Akarsu filminde oynayan Aslı Bekiroğlu yaptığı gaf sebebiyle başarılı sanatçının hayatını anlatan filmin kadrosundan çıkarıldı. Oyuncu sonrasında ise kötü geçirdiği dönemleri atlatmak adına tatil için Bodrum'a gitti. Tatil dönüşünde ise Aslı Bekiroğlu kötü geçirdiği günleri atlatmak ve hayatına birini aldığını açıklamak istedi. Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ile yeni sevgilisini resmen açıklayan Aslı Bekiroğlu fotoğrafının altına da nazar boncuğu emojisi koydu.

Sevgilisi DJ Taykun Karaduman ile ilk fotoğraflarını paylaşan Aslı Bekiroğlu kalp ve nazar boncuğu ifadelerinin ardından sevgilisi olduğu öğrenildi. DJ Taykun Karaduman'da kendi hesabından paylaştığı gönderide nazar boncuğu emojisi ile paylaşım yaparken nazar çemberi notu düştü.

Aslı Bekiroğlu'nun yeni sevgilisi Taykun Karaduman kimdir?

Aslı Bekiroğlu'nun yeni sevgilisi DJ Taykun Karaduman hakkında şimdilik pek bir bilgi bulunmasa da yeni çiftten röportaj gelmesi durumunda ise detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alacak.

Aslı Bekiroğlu kimdir?

Güzel oyuncu ve sosyal medya fenomeni Aslı Bekiroğlu 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. 2006-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümünde arp ve solfej eğitimi aldı.