Artan restoran yemek fiyatları sonrasın da Baydöner’den öğrencilere güzel jest!

Türkiye'nin en büyük restoran zincirleri arasında yer alan Baydöner bir ilke imza attı. Zincir restoranlarda daha önce eşi benzeri görülmeyen indirim sonrası Baydöner şubeleri doldu taştı.

Artan restoran yemek fiyatları sonrasın da Baydöner’den öğrencilere güzel jest!

Baydöner’den öğrencilere güzel jest! Baydöner öğrenci menüsündeki yan ürünlerde yüzde 50 indirim ile her dönemde öğrencilerin yanında!

Türkiye'nin en büyük restoran zincirleri arasında yer alan Baydöner bir ilke imza attı.Ses getiren indirim kampanyası ile birlikte Baydöner restoranları doldu taştı. Açıldığı günden bu yana elde ettiği müşteri kitlesi ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Baydöner'den unutulmayacak kampanyanın detayları belli oldu.

Baydöner'den üniversite öğrencilerine özel menü kampanyası!

Baydöner şubelerinde ve resmi internet sitesinde yayınlanan bu kampanyaya şimdiden yoğun ilgi var. Açıklanan duyuruya göre ise tek iskender + coca cola 56,99 TL fiyatıyla indirimde yer alıyor. Aynı zamanda menünün yanına söylenecek yan ürünlerde de yüzde 50 indirim mevcut. Baydöner'in bu kampanyasından faydalanabilmek için Baydöner uygulamasını indirmeniz yeterli. Uygulamayı indirmenizin ardından garson çağırarak sizlerin adına işlemleri tamamlamasını isteyebilirsiniz.

Baydöner bombayı patlattı! Artan restoran yemek fiyatlarına tokat gibi cevap geldi! Tüm ürünlerinde yüzde 50 indirim yaptı!

Baydöner yüzde 50 indirim kampanya koşulları

 • Kampanyadan sadece üniversite öğrencileri faydalanabilir.
 • Kampanya, sadece restoranlarımızda salon servislerimizde geçerlidir.
 • İndirimden faydalanmak için Baydöner App’inin Google Play veya App Store üzerinden yüklenmesi, üye olunması ve gelen aktivasyon kodunun girilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya indiriminden faydalanmak için Baydöner uygulaması müşteri tarafından App Store veya Google Play üzerinden indirilir ve Baydöner uygulamasına üye olunur. Restoran yetkilisinin vermiş olduğu Öğrenci %50 kampanya kodu ile aktivasyon gerçekleştirilir. Sipariş esnasında Öğrenci %50 kampanyasından yararlanmak istenildiği garsona belirtilir. (Süreç içerisinde restoran yetkilisi Öğrenci %50 Kampanyasından yararlanabilmenizi onaylamak için öğrenci kimliğinizi ibraz etmenizi sizden rica edilebilir.)

Artan restoran yemek fiyatları sonrasın da Baydöner'den öğrencilere güzel jest!

 • Aktivasyonun gerçekleşmesi ile birlikte uygulamanın cüzdan bölümüne “Tek İskender + Coca-Cola”da geçerli 56,99 TL’lik kuponlar yüklenir. Bir kullanıcı tek seferde sadece bir adet menü siparişi verebilir.Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar bir başka kişiye kullandırılamaz ve devredilemez.
 • Kasada anında indirim sağlanması için sipariş veya ödeme esnasında öğrenci kartının göstermesi gerekmektedir.
 • Tek İskender + Coca-Cola 56,99 TL’lik kampanya kapsamında Baydöner menüsünde yer alan soda, c-limon, şalgam hariç tüm içecekler geçerlidir. İçecekler yan ürün kapsamına girmez.
 • İskender porsiyonlarını atom sosla isteyen 2 TL fark ile, ”yoğurdu ayrı ya da yoğurtsuz” isteyen 3 TL fark ile, “Buçuk İskender” isteyen 13 TL, “Duble İskender”isteyen 23 TL fark ile yiyebilir. Öğrenci menü alım koşulu ile yan ürünlerde %50 indirim seçeneği bulunmaktadır.
 • Öğrenci %50 menü kampanyası resmi tatillerde, özel günlerde, dini bayramlarda (Ramazan ayı iftar saatleri içerisinde) geçerli değildir.
 • Kampanyanın geçerli olmadığı şubeler; Mark Antalya Baydöner şubesinde geçerli değildir.
 • Baydöner, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
SONRAKİ HABER