Arap dizisi Semerkant'ta Türklere ağır hakaretler! O görüntüleri Ümit Özdağ paylaştı!

5 Haziran 2016 tarihlerinde yayınlanan ve Araplar tarafından yazılıp, yönetilen Semerkant dizisinde Türklere ve Türk tarihine ağır hakaretlerin olduğu tespit edildi. Arap dizisi Semerkant'ta Türklere ağır hakaretler! O görüntüleri Ümit Özdağ paylaştı!

Arap dizisi Semerkant'ta Türklere ağır hakaretler! O görüntüleri Ümit Özdağ paylaştı!

Arap dizisi Semerkant'ta Türklere ağır hakaretler! O görüntüleri Ümit Özdağ paylaştı! 5 Haziran 2016 tarihlerinde yayınlanan ve Araplar tarafından yazılıp, yönetilen Semerkant dizisinde Türklere ve Türk tarihine ağır hakaretlerin olduğu tespit edildi. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Twitter hesabından yaptığı açıklamada Araplar tarafından çekilen ve 30 bölüm yayınlanan Semerkant dizisinde Selçuklu Sultanı Melikşah'ın kızına yapılan hakaretleri paylaştı. İşte detaylar!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türkiye'de her geçen gün sürekli olarak artan mülteci krizi ile ilgili açıklamalar yapmaya devam ediyor. Araplar tarafından yazılıp yönetilen Semerkant dizisi ile ilgili gündeme düşen o görüntüler çok konuşulacağa benziyor. Türkiye'de en etkili siyasetin gerçekleştirildiği sosyal medya mecrası olan Twitter'da o görüntüler hızla yayılıyor.

Ümit Özdağ o görüntüleri paylaştı!

Özdağ, ilk bölümü 5 Haziran 2016'da yayınlanan dizide Arapların Türklere hakaret ettiğini ifade etti. Dizide Selçuklu Sultanı Melikşah'ın kızına "Türkler bizim köle ve cariyemizdi. Biz şeytana uyduk ve kölelerimiz bizi yönetiyor" ifadelerinin kullanıldığı vurgulandı.

Söz konusu dizinin kesitini paylaşan Özdağ, "Araplarca çekilmiş ve 30 bölüm olarak yayınlanmış 'Semerkant' adlı bu dizide Selçuklu Sultanı Melikşah'ın kızına şöyle hakaret ediliyor; "Türkler bizim köle ve cariyemizdi. Biz şeytana uyduk ve kölelerimiz bizi yönetiyor" Bin yıldır Araplar Türkler için aynı şeyi düşünüyor" dedi.

Arap dizisi Semerkant'ta Türklere ağır hakaretler! O görüntüleri Ümit Özdağ paylaştı!