Alparslan Büyük Selçuklu yeni sezon tanıtımı ne zaman, saat kaçta yayınlanacak?

Oldukça büyük bir izleyici ve hayran kitlesine sahip olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Son olarak Fahriye Evcen'in diziden ayrılma kararı ile gündem olan dizinin bu defa yayın tarihi bekleniyor.

Alparslan Büyük Selçuklu yeni sezon tanıtımı ne zaman, saat kaçta yayınlanacak?

Yayınlandığı ilk günden bu yana hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile özellikle de tarih sever kişilerin beğenisini toplayan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi hakkında hayranlarını mutlu edecek bir gelişme yaşandı. Dizinin uzun süredir beklenen yeni bölüm tanıtımının yayın tarihi belli oldu. Hayranlarının adeta gün ve saat sayarak beklediği dizinin yeni sezon tanıtımının ne zaman yayınlanacağı ise oldukça merak edildi. Peki Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİ YENİ SEZON TANITIMI NE ZAMAN?

Oldukça uzun bir süredir yeni sezonu beklenen dizinin tanıtımı için hayranlar gün saymaya başladı. TRT1 ekranlarının iddialı yapımlarından olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi hakkında çıkan her detay milyonlarca kişi tarafından merak konusu olurken yayın tarihi de aynı şekilde merak edildi.

Dizinin yeni sezon tanıtımının bu akşam yayınlanacağı öğrenildi. Bu akşam tanıtımı yayınlanacak olan dizi hakkında merak edilenler git gide büyürken hayranlar ise şimdiden ekranları başında beklemeye başladı.

Dizinin yapımcısı Emre Konuk sosyal medya hesabı üzerinden tanıtımın saat 21.00'da yayınlanacağını da açıkladı.

DİZİDE OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ YAŞANDI!

Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in yer aldığı dizide bu sezon sonunda ani bir karar ile Fahriye Evcen diziden ayrıldı. Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncunun yokluğu ise şimdeden pek çok kişi tarafından hissedilmeye başlandı.

Bu boşluğu doldurmak ve dizinin finale sürüklenmemesi için ise Fahriye Evcen'in yerine Meryem Uzerli'nin gelebileceği gündeme bomba gibi düştü. İzleyiciler ise şimdiden yeni sezon için heyecanlanmaya başladı.