Alişan'dan Gözyaşlarına Boğan Yeni Bir Paylaşım Geldi! Acısı Hiç Hafiflemedi! Ünlü Şarkıcının Kardeş Acısı Sözlere Döküldü!

Ünlü şarkıcı Alişan'dan yürek burkan yeni paylaşım geldi. Alişan'ın kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş ile ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımı sevenlerini gözyaşlarına boğdu. O paylaşımına binlerce yorum gelen Alişan bakın kardeşi Selçuk Tektaş için neler söyledi...

Alişan'dan Gözyaşlarına Boğan Yeni Bir Paylaşım Geldi! Acısı Hiç Hafiflemedi! Ünlü Şarkıcının Kardeş Acısı Sözlere Döküldü!

Geçtiğimiz yıl koronavirüse yakalanarak hastaneye kaldırılan Selçuk Tektaş yoğun bakıma alınmış ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Esi Buse Varol ile kahrolan Alişan o zor günler i atlatamadı. Kardeşi Selçuk Tektaş'ın özlemi günden güne daha da büyüyen Alişan sosyal medyada yaptığı duygusal paylaşımla gündeme geldi.

Kardeşi Selçuk Tektaş aynı zamanda menajeri olan Alişan kardeşinin ölümü ile sarsılmıştı. Bir dönem sürekli kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını ziyarete giden Alişan daha sonrasında gitmeye biraz ara vermiş ve bunun nedenini şu sözlerle açıklamıştı. Alişan ''kardeşimin mezarına gidiyorum. Bakıyorum üzerine kar yapmış. Daha da kötü oluyorum'' sözleriyle ne kadar üzüldüğünü bir kere daha dile getirmişti.

Alişan'dan Yürek Burkan Selçuk Tektaş Paylaşımı

Selçuk Tektaş'ın vefatından sonra aile içi problemler yaşayan Aliaşn bir dönem eşi Buse Varol'la yollarını ayıracakları haberleriyle gündeme gelmişti. Buse Varol'un parmağında yüzük görülememesi bu iddiaları daha da güçlendirmişti. Evliliklerini yeniden toplayan ikili bu defa aile arası bir münakaşa ile anılmıştı. Buse Varol'un Alişan'ın annesi ve Selçuk Tektaş'ın eşi ile konuşmadığı, küs olduğu iddialarını ikilinin birbirlerini takipten çıkması daha da güçlendirmişti.

Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatının 1. yılında yaptığı sosyal medya paylaşımına şu sözleri yazdı;

''Bir yıl geçti sensiz Selçuk...Tam 1 yıl 1 aydır sesini duyamıyorum vee bir daha asla duyamayacağım. Sadece 1 kere geldin rüyama ve kısacık konuştun gittin. Ben hiç böyle bir dünya hayal etmemiştim. Sensiz hiçbir hayalim yoktu. Kaderimizin, alın yazımızın böyle olacağı ve seni çok erken kaybedeceğim aklımın ucundan geçmezdi. Yapacağımız daha o kadar çok şey vardı ki; herşey yarım kaldı. Senin emanetlerine birgün dahi öf dersem Allah o anda canımı alsın. Bilmiyorum şu anda nerdesin, bizi görüyor musun? izliyor musun? ama bizim sensiz tek bir saatimiz geçmiyor. Her gittiğim yerde senden bahsedilince gururlandırmaya devam ediyorsun beni. Burak ve Eliz'de her zaman senin gibi bir amcaları olduğu için gurur duyacak. İşimde, evimde, tatilde her yerde seninleyim. Birgün buluşacağız ve sana kavuşacağım. Allah ne kadar ömür verir bana bilmiyorum ama sen rahat uyu. Ben nefes aldıkça hep yanlarındayım. Seni çok seviyorum'' dedi.