Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Öcalan Tepkisi: Allah Muhabbetinizi Arttırsın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Öcalan’ın, Demirtaş’ın oradan vermiş olduğu mesajlardan rahatsız olduğu ortada bir gerçek açıklamasına Meral Akşener'den yanıt gecikmedi.

Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Öcalan Tepkisi: Allah Muhabbetinizi Arttırsın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, katıldığı bir televizyon programında: ”İmralı Demirtaş’ın açıklamalarından rahatsız dediniz. Devletin elinde böyle bir bilgi mi var?” sorusu soruldu.

Erdoğan soruya cevaben: “Var ki söylüyorum” dedi. Erdoğan açıklamasına şu sözlerle devam etti: "Abdullah Öcalan'a sormak lazım. Öcalan'ın, Demirtaş'ın oradan verdiği mesajlardan rahatsız olduğu, ortada bir gerçek.

Terör Örgütü PKK Elebaşı'nı (Öcalan) bırakacak tek bir iktidar olur, o da HDP'nin içinde olduğu zillet ittifakı iktidara gelirse böyle bir şey olur.

HDP'nin terörist elebaşıyla ilgili heykelini dikeceğiz vaadlerini hatırlayın. Bu hanım (Akşener) zihnindekini ifade etmiştir, zillet ittifakındaki HDP'ye verdiği sözler aklına gelmiş olacak ki, terörist başının salıverileceğini zannediyor"

İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den Erdoğan'ın bu cevabına tepki gecikmedi.

ALLAH MUHABETTİNİZİ ARTIRSIN

Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla tepki gösterdi. Akşener paylaşımında: "Allah muhabbetinizi arttırsın" ifadesini kullandı.

Haber

AKŞENER'İN PAYLAŞIMINA DA TEPKİLER GELDİ

Sosyal medyada Akşener'in paylaşımını alıntılayarak tepki gösterenler oldu. O paylaşımlardan bazıları:

Haber

Sen de izliyorsun değil mi? Bravo ders al. HDP ile ittifak yapmıyor en azından.

Haber

Haber

Meral Akşener'in Selahattin Demirtaş'a kahvaltı için verdiği sözü tutmadığını tespit ettik...

Dostlarınız üzerinden muhabbetiniz var zaten.. Kahvaltıyı saymıyorum Asıl Allah sizin muhabbetinizi artırsın.. Aynı duvarlar arasında yaşayın Meral Hanım..Sırıtan surat

Haber

Meral hanım , bu çok ucuz bir hamle. Apo nun heykelini dikeceğim diyen Demirtaş. Onu içeri atan Erdoğan, içeride niye yatıyor diyen de sen.. Allah muhabbetinizi arttırsın…

Haber

SONRAKİ HABER