Adnan Oktar'ın Son Hali Ağızları Açık Bıraktı! Bin 75 Yıl Hapis Cezası Aldıktan Sonra İlk Defa Görüntülendi! Görenler Tanıyamadı!

Bin 75 yıl hapis cezasına çaptırılan Adnan Oktar'ın son hali görenlerin ağzını açık bıraktı. Adnan Oktar'ın tutuklandıktan sonra ilk defa görüntülenmesinin ardından o görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu. İşte Adnan Oktar'ın son hali...

Adnan Oktar'ın Son Hali Ağızları Açık Bıraktı! Bin 75 Yıl Hapis Cezası Aldıktan Sonra İlk Defa Görüntülendi! Görenler Tanıyamadı!

Cevaevine girdikten uzun bir süre sonra ilk defa görüntülenen Adnan Oktar son haliyle görenleri şaşırttı. Suç amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek, cinsel saldırı gibi suçlar nedeniyle bin 75 yıl hapis cezasına çarptırılan Adnan Oktar'ın cezaevindeki son halini görenler resmen tanıyamadı.

Bin 75 yıllık cezasına çarptırılıktan sonra hükümlü olarak Edirne Cezaevine giren Adnan Oktar'ın saç ve sakallarının uzamış olduğu görüntüleri sosyal medyada gündem olurken Adnan Oktar yeniden gündeme geldi. Bir dönemin en çok konuşulan ve tartışılan isimlerinden birisi olan Adnan Oktar Suç amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek, cinsel saldırı suçları nedeniyle bin 75 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Adnan Oktar'ın Son Hali Şaşırttı!

Saçlarını eskisinden çok daha fazla uzatan ve boyatan Adnan Oktar'ın son halini görenler tanımakta güçlük çekerken sosyal medyadan yapılan esprili yorumlar da oldu. Yeşil desenli gömleği ve yine gömleğine benzeyen ceketi ile dikkat çeken Adnan Oktar için bazı sosyal medya kullanıcıları ''Adam içeride benden daha tarz olmuş'' şeklinde paylaşımlar yapıldı.

Adnan Oktar'ın göze çarpan tek değişimi kıyafetleri ve saçları ile ilgili olmadı. Aynı zamanda zayıfladığı da görünen Adnan Oktar'ın son görüntüsü yeniden gündeme geldi.

Adnan Oktar'ın Son Hali Ağızları Açık Bıraktı! Bin 75 Yıl Hapis Cezası Aldıktan Sonra İlk Defa Görüntülendi! Görenler Tanıyamadı! - Resim : 1