5 Ağustos 2022 TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel Kura Çekiliş Sonuçları

Bugün TOKİ'nin İzmir şehrinin Kemalpaşa Çambel projesi kapsamında 199 adet konut için toplamda 10 binin üzerinde başvuru gerçekleştirilen konutlarda çekiliş heyecanı resmen başladı 5 Ağustos 2022 TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel Kura Çekiliş Sonuçları

5 Ağustos 2022 TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel Kura Çekiliş Sonuçları

5 Ağustos 2022 TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel Kura Çekiliş Sonuçları Bugün TOKİ'nin İzmir şehrinin Kemalpaşa Çambel projesi kapsamında 199 adet konut için toplamda 10 binin üzerinde başvuru gerçekleştirilen konutlarda çekiliş heyecanı resmen başladı. Bugün canlı yayınla TOKİ Kemalpaşa Çambel konutlarında yer alan 2+1 ve 3+1 evler için hak sahiplerini belirleyecek olan kura çekilişleri başladı. Çekilişe 10 binin üzerinde başvurunun geldiği söyleniyor. Kemalpaşa Çambel TOKİ konutları kura sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı araştırılmaya başlandı.

TOKİ İzmir konu projesi kapsamında 199 konut için başvurular kısa süre içerisinde tamamlanmıştı. Çok fazla başvuru gelen Kemalpaşa Çambel konut projesi için kura çekiliş heyecanı ise bugün canlı yayın ile birlikte gerçekleştirildi. Buna göre ise kazanan hak sahiplerinin listesi ve çekiliş sonuçları araştırılıyor. İşte detaylar..

TOKİ İZMİR KEMALPAŞA ÇAMBEL KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI SORGULA EKRANI

5 Ağustos 2022 TOKİ Kemalpaşa Çambel konut kurası bugün canlı yayın ile gerçekleşti. Buna göre ise vatandaşlar çekiliş sonuçlarını nereden sorgulayacağını araştırmaya başlarken detaylar ise kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

TOKİ'nin resmi internet sitesinden Kura Sonuçları sayfasında çekilişe katılım gösteren kişinin TC kimlik numarası ile sorgulama yapılabiliyor.

TOKİ'nin İzmir Kemalpaşa ilçesi Çambel mahallesindeki 199 adet 2+1 ve 3+1 konutu için çekiliş 5 Ağustos Cuma günü saat 14.00'te yapıldı. Merakla beklenen kura çekiliş sonuçları resmen yayınlanırken vatandaşlar ise heyecanlı bekleyişlerini sürdürüyor.

Kuraya katılan kişiler, kura sonuçlarını aşağıdaki linke tıklayıp 'Hak Sahibi Kimlik No' kısmına bilgileri girerek öğrenebilecek "https://www.toki.gov.tr/satis/tr/kura" adresinden kolay ve hızlı bir şekilde sonuçları öğrenebilirsiniz.