48 Ay Vadeyle 8 Yaşına Kadar İkinci El Araç Alacaklara ING'den Finansman Desteği

ING Bank 2. El Taşıt Kredisi faiz oranları düştü. 8 yaşına kadar tüm araçlar için yüzde 1,04 faiz oranları ile kredi desteği geliyor…

48 Ay Vadeyle 8 Yaşına Kadar İkinci El Araç Alacaklara ING'den Finansman Desteği

Otomobil piyasalarında yaşanan olumsuz fiyat artışları vatandaşların ikinci el piyasalara yönelmesine neden oldu. Bunun üzerine kredi faiz oranlarını düşüren birçok banka tarafından düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle ikinci el kredilerde cazip teklifler sunulmaya devam ediyor.

ING Bank tarafından İkinci El Taşıt Kredisi kampanyası kapsamında, 48 ay vade seçenekleri, yüzde 1,04’ten başlayan faiz oranları ve 8 yaşına kadar tüm araçlar için uygun ödeme seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Otomobil almak isteyenlere cazip teklifler ING’den geldi.

ING Bank Taşıt Kredisi Hesaplama

ING Bank ikinci el taşıt kredilerinde faiz indirimine gitti. TCMB’nin politika faizlerini indirmesinin ardından banka kredilerinde yapılan yeni güncellemeler birçok vatandaşın hesaplı bir şekilde otomobil almasını sağlayacak. Ayrıca ING Bank’ın yüzde 1,04’ten başlayan faiz oranlarına sahip ikinci el otomobil kredisi kapsamında, araç kaskolarını ING Bank aracılığıyla yaptıranlar için ek faiz indirimi de uygulanacak.

8 yaşına kadar 2. el araçlar için, 3 – 36 ayda yüzde 0,99, 9 – 48 ay için yüzde 1,44 faiz oranları uygulanmaktadır. Ayrıca 3 ay erteleme avantajları da kredi kapsamında ikinci el araç almak isteyenlere sunulan uygun ödeme seçenekleri arasında yer alıyor. Sadece araç rehin gösterilerek herhangi bir ek teminat veya kefil şartı da aranmamaktadır.

İkinci El Araçlar İçin Uygun Krediler

ING Bank’ın yanı sıra Türkiye’de bankacılık alanında faaliyet gösteren birçok banka kredi faiz oranlarını düşürdü. İkinci el piyasaların da artmasının ardından hesaplı finansman arayanlara Aktif Bank tarafından 14 yaşına kadar tüm araç marka ve modellerinde geçerli yüzde 1,89’dan başlayan faiz oranları ile kredi verilmeye başladı.

Ayrıca araç değeri 120 bin TL ve altında olan tüm araçlar için, araç değerinin yüzde 70’i kadarına kadar finansman sağlanıyor. 48 aya kadar vade seçenekleri de kredi kapsamında uygulanmaya devam ediyor. Yeni yılda gelecek zamlardan etkilenmemek için ikinci el araç almak isteyenlerin 31 Aralık 2021 tarihine kadar en uyun taşıt kredilerine başvurması tavsiye edilmektedir.