45 bin TL birden düştü! Volkswagen kampanyayı patlattı, indirimi gören soluğu bayide aldı!

Volkswagen son yıllarda yaptığı yenilenme ve değişim operasyonunu başarı ile tamamlandı. Tutulan modellerinde yenilenme yapan Volkswagen, Caddy modellerinde 45 bin TL birden indirim yaptı. İndirimi gören soluğu bayide aldı!

45 bin TL birden düştü! Volkswagen kampanyayı patlattı, indirimi gören soluğu bayide aldı!

Volkswagen son yıllarda yaptığı yenilenme ve değişim operasyonunu başarı ile tamamlandı. Ticari binek araç modellerinde yaptığı kampanyalar ile vatandaşlara uygun fiyatlı otomobil satışlarını sürdürüyor. En çok tutulan ticari modelleri arasında yer alan VW Caddy için ise yaptığı net 45 bin TL indirimli kampanyayı duyan soluğu bayide aldı.

Volkswagen son iki yıl içerisinde geliştirdiği yenilenme operasyonu ile birlikte birçok modelinde yenilikler yaptı. Ana markası olan Golf modelinde birçok atılımlar gerçekleştiren Alman otomotiv devi diğer modellerinde de bu yenilenmeyi gerçekleştirdi. Alman devinin gerçekleştirmiş olduğu yenilenme kampanyasında yeni model Caddy araçlarında büyük kampanya gerçekleştirdi!

Alman devinden 45 bin TL'lik kampanya..

45 bin TL birden düştü! Volkswagen kampanyayı patlattı, indirimi gören soluğu bayide aldı!

Türkiye'de artan döviz kurları ve enflasyon sonrasında sıfır otomobillere zam üstüne zam gelmişti. Zam gelen otomobil markaları yaptıkları kampanyalar ile stoklarını tüketmek isterken bir kampanya da Alman devi Volkswagen'den geldi. Tüm Türkiye'de ki şubelerinde geçerli olmak üzere kampanyalı liste fiyatından net 45 bin TL indirim yapan Volkswagen Caddy 2.0 TDI 122 PS Style DSG modeli 632.500 TL'ye düştü.

Volkswagen Caddy 2.0 TDI 122 PS Style DSG modeli liste fiyatı;

  • Anahtar teslim fiyatı 678 bin TL'den kampanyalı anahtar teslim fiyatı 632.500 TL'ye düştü.
  • Aracın Türkiye'ye döviz kuru ile giriş net fiyatı 464 bin 233 TL
  • Özel tüketim vergisi 69 bin 635 TL
  • Katma değer vergisi 96 bin 96 TL
  • Motorlu taşıtlar vergisi bin 584 TL
  • TTİ resmi bedeli 481 TL
  • TTİ hizmet bedeli 470 TL

Yeni Caddy 5 kampanyalı fiyatı ile hayranlarına göz kırptı!

45 bin TL birden düştü! Volkswagen kampanyayı patlattı, indirimi gören soluğu bayide aldı!

Eski Caddy otomobillerine oranla çok büyük bir değişim niteliğinde olan Caddy 5 son çıkan modeli ile daha güçlü, verimli ve büyük olarak lansmanda yer aldı. Otomobiller Türkiye'de birçok Volkswagen yetkili bayilerine gelirken Caddy 4'de 102 bg gücünde olan 2.0 TDI motor artık yeni Caddy 5 ile birlikte 122 bg sunuyor. Aracın azami tork değerinin ise 250 Nm'den 320 Nm'ye yükseltildi.

Yeni Caddy 5 modelinde uzunluk ve genişlik açısında gözle görülür bir değişim var. MQB alt yapısı ile birlikte yeni ticari binek aracı Golf 8 ile büyük ölçüde aynı olduğu gözlemlendi.

SONRAKİ HABER