32 Günlük Vadeli Mevduat Faiz Oranları Değişti! Bankalar Arasında Rekabet Büyük! En Yüksek Faiz Hangi Bankada?

TCMB'nin faiz indirimi sonrasında güncellenen oranların ardında en yüksek 32 gün vadeli mevduat faizleri için bankalar yarışa başladı. İşte en yüksek oranlar…

32 Günlük Vadeli Mevduat Faiz Oranları Değişti! Bankalar Arasında Rekabet Büyük! En Yüksek Faiz Hangi Bankada?

Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda banka tarafından kredi faiz oranlarında TCMB faiz indirimi kararı sonrasında güncelleme gelerek faizler bir miktar geri çekildi. Vadeli mevduat hesaplarında ise güncellemeler devam ediyor.

32 günde en yüksek faiz oranları ile dikkat çeken ING Bank ve Alternatif Bank, yüzde 17’ye varan faiz oranları ile birikimlerini değerlendirmek isteyen herkes için cazip teklifler sunmaya devam ediyor. Yüksek hoş geldin faizleri ile vatandaşların 32 günde en yüksek faiz getirisini elde etmesi sağlanacak.

ING Bank E – Turuncu Hesap Faiz Hesaplama

ING Bank’ın yüksek hoş geldin faiz oranlarından yararlanarak birikimleri için 32 günde en yüksek faiz veren bankalar arasından doğru seçimleri yapması mümkündür. Yüksek oranları ve hesap kapsamında çok daha avantajlı bankacılık hizmetleri sağlaması nedeniyle öne çıkmayı başaran ING Bank, yüzde 17 güncel hoş geldin faizi ile birikimlerini en yüksek oranlar ile değerlendirmek isteyenlere avantaj sağlamaya devam ediyor.

90 gün boyunca geçerli hoş geldin faiz oranlarının yanı sıra aylık 1.000 TL harcama ile bir sonraki ay için ek faiz kazanma fırsatları da sunulmaktadır. Ekstralı faiz oranları ile kazanma şansını artırarak çok daha yüksek oranlarla faiz getirisi almak mümkün hale getirilmiştir. 10 bin TL için 32 günlük net kazanç 141,59 TL olarak hesaplanmıştır.

Alternatif Bank Faiz Oranları

Alternatif Bank VOV Hesap kapsamında yüzde 17,25’e varan faiz oranları ile en yüksek faiz oranlarını sunan bir diğer banka olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca 500 TL nakit iade desteği ve kazandıran bankacılık hizmetleri ile bitmeyen hoş geldin faiz oranları sunmaya devam ediyor. Ayrıca döviz birikimlerini de yüksek faizler ile değerlendirmek isteyenlere ise yüzde 1,10’dan başlayan faiz oranları ile USD faizi ve yüzde 0,35 EUR faiz oranları uygulanmaktadır.

Birikimleri için en doğru yatırım seçeneklerini arayanlar için ING Bank ve Alternatif Bank yüksek faiz oranları ile cazip seçenekler sunmaya Aralık ayında da devam ediyor.