32 Günlük Faiz Getirisi Oranları Değişti! En Yüksek Faiz Hangi Bankada? TEB Faizlerini Güncelledi

TCMB kararları sonrasında mevduat faizleri bir yılın en düşük seviyesinde olsa da bankaların faiz yarışları devam ediyor. TEB hoş geldin faizlerini güncelledi…

32 Günlük Faiz Getirisi Oranları Değişti! En Yüksek Faiz Hangi Bankada? TEB Faizlerini Güncelledi

Birikimlerini TL vadeli mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyen vatandaşlar için cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Bankaların 32 günlük en yüksek vadeli mevduat faiz kampanyalarından yararlanarak en yüksek getiri oranlarında yararlanmaları sağlanmaktadır.

TEB Marifetli Hesap kapsamında, güncellenen faiz oranlarından en yüksek faiz getirisi hesaplamaları yapılmaya başladı. Yüzde 17 hoş geldin faiz oranına sahip TEB, günlük vadeli olarak çalıştırılmakta ve her gün anapara ve faizin değer kazanmasını sağlamaktadır. Yüksek faiz getirisinden yararlanarak 30 gün boyunca avantajlı hoş geldin faizi fırsatıyla birikimlerinizi değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.

En Yüksek Mevduat Faiz Oranları TEB’de

TEB Marifetli Hesap, yüksek hoş geldin faizi, özel bankacılık hizmetleri ve diğer avantajları ile yatırımlarını değerlendirmek isteyen tüm vatandaşlara cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türkiye’de bankacılık alanında faaliyet gösteren bankalar arasında en yüksek oranlara sahip bankalardan biri olmayı başaran TEB, yüzde 17 hoş geldin faiz oranına sahiptir.

TL birikimleri için 2.000 TL - 1 milyon TL arasında tüm yatırımlar için hoş geldin faizi uygulanmaktadır. 30 gün boyunca geçerli avantajlı hoş geldin faizinden yararlanarak normalden çok daha yüksek faiz getirisi elde etmeleri sağlanmaktadır.

TEB Marifetli Hesap Faiz Hesaplama

CEPTETEB Marifetli Hesap kampanyası kapsamında, yüzde 17 hoş geldin faizine sahip vadeli mevduat hesabı, 30 gün boyunca yüksek oranda kazanç sağlayan hoş geldin faizinden sonra da kazandırmaya devam etmektedir. 15 bin TL bakiye için 212 TL net faiz kazancı hesaplanmıştır. Vade süresi ve yatırım miktarına göre farklı oranlarda hesaplamalar da yapılabilir.

Merkez Bankası tarafından son dönemde düşürülen faiz oranlarına rağmen bankaların mevduat faiz oranlarında düşüş yaşanmaması özellikle TL birikimlerini değerlendirmek isteyenlere iyi birer fırsat sağlamaktadır. Öte yandan kredi faizleri düşüş eğilimi içinde yer alırken gelecek yıldan itibaren bankaların mevduat faiz oranlarında da düşüş yaşanması bekleniyor.