32 Günlük En Yüksek Faiz Oranları Değişti! TEB'den TL Birikimleri İçin Yüksek Hoş Geldin Faizi

En yüksek 32 günlük vadeli mevduat hesap faizi veren bankalar değişti. TEB güncel hoş geldin faizi ile en yüksek getiriyi sunuyor…

32 Günlük En Yüksek Faiz Oranları Değişti! TEB'den TL Birikimleri İçin Yüksek Hoş Geldin Faizi

Birikimlerini yüksek faiz getirisi ile değerlendirmek isteyen vatandaşlar için 32 günlük vadeli mevduat hesaplarına ilgi bir hayli artmış durumda. Özellikle son günlerde kurda yaşanan sert dalgalanmalar ve TL’nin değer kaybetmesi sonrasında birikimlerini değerlendirmek isteyenler alternatif araçlara yöneliyor.

TEB Marifetli Hesap kampanyası kapsamında, bankaların uzun süredir devam eden en yüksek mevduat faiz yarışında sıralama bir kere daha değişti. TCMB’nin faiz indirimi sonrasında düşmesi beklenen faiz oranları, kredi ürünlerinde düşerken mevduat getirilerinde artış gösterdi.

TEB Marifetli Hesap Hoş Geldin Faizi

TEB’in en yüksek hoş geldin faiz oranları ile dikkat çeken vadeli mevduat hesap kampanyası, birikimleri için yüksek faiz getirisi isteyenlere cazip teklifler sunuyor. Yüzde 17 Hoş Geldin faizi uygulanacak hesap kapsamında ayrıca vatandaşların istediği zaman vadeyi bozmadan para yatırma ve çekme işlemlerini de gerçekleştirmeleri sağlanacak.

Marifetli Hesap kapsamında ayrıca düzenli birikim ve üstü biriksin programları ile mevcut birikimin hızlandırılması da sağlanmaktadır. 30 gün boyunca sunulacak yüksek hoş geldin faizi ile birikimleri için en yüksek getiriyi arayanlara avantajlar sağlanıyor. Hoş geldin faizi süresinin dolmasının ardından ek faiz ile belirlenen şartları taşıyanlar yine yüksek faizden yararlanabilecek. Ayrıca günlük bankacılık işlemleri için TEB müşterilerine özel fırsatlar da sunuluyor.

TEB Marifetli Hesap Faiz Hesaplama

TEB’in Marifetli Hesap kampanyasından yararlanarak 30 gün boyunca en yüksek oranda faiz getirisi elde etmek isteyenler için avantajlar sunulmaya devam ediyor. Yüzde 17 hoş geldin faizi dönemi boyunca birikimlerini değerlendirmek isteyenler, 10 bin TL yatırım ile 141,59 TL net kazanç elde edebilecekler. Ayrıca sonraki dönemler için devam eden ek faiz getirisi de sürdürülebilir bir faiz kazancı sunmaktadır.

Vadeli mevduat hesaplarında hem yüksek faiz getirisi elde etmek hem de dilediği zaman para çekme ve yatırma işlemleri yapmak isteyenler için özel fırsatlar da sunulmaktadır. 2 bin TL alt limit ile açılabilecek hesap için doğrudan dijital kanallar kullanılarak da işlem yapılması mümkündür. 32 günlük en yüksek vadeli mevduat hesapları ile vatandaşların tüm birikimlerini en yüksek oranlar ile değerlendirmesi sağlanması hedefliyor.