3 banka EVET diyor! Cebinde parası olmayana faizsiz ihtiyaç kredisi nakit avans

Faizsiz ihtiyaç kredisi kullanımları için 3 banka onay veriyor. Garanti BBVA, Akbank ve Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasından başvuru yapan, başvuruları onaylanan vatandaşlar 5000 TL ve 7500 TL limitle kredilerini hemen kullanabiliyor, hesapları dışında ATM'den anlık çekebiliyorlar.

3 banka EVET diyor! Cebinde parası olmayana faizsiz ihtiyaç kredisi nakit avans

İhtiyaç kredisi kullanmam lazım, nakit sorunu yaşıyorum diyenler için bankaların kredi teklileri en düşük yüzde 1.55 faiz oranından başlıyor. Bu oran ise kampanyalı kredi oranı herkes için geçerli olmuyor. Bunun dışında ise kamu bankalarından kredi çekecekler için bankalar yüzde 1.55, yüzde 1.69, yüzde 1.71 ve yüzde 1.91 faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyorlar. Devlet bankalarının kredi paketleri en uygun maliyet oranları olurken özel bankalara başvuru yapanlar yüzde 2.00 maliyetle karşılaşıyorlar. Çoğu banka ise kredi iştahının kapanmış olması nedeniyle yüzde 2.30, yüzde 2.50 üzeri oranlarla kredi sağlıyor. Bazıları ise yüksek limitli kredi teklilerini onaylamıyor.

BU DURUMDA EN 3 SEÇENEK GARANTİ, AKBANK VE YAPI KREDİ BANKASI'NDAN

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum ama çok faiz ödemek istemiyorum diyenler için değerlendirilebilecek 3 ayrı nakit avans yada düşük limitli ihtiyaç kredisi paketi var. Bu paketlerin tümü borç para niteliğinde olup verilen paraya faiz komisyon masraf işlemeden geri ödenmesini sağlıyor. Kullanımlarında ise özel şartlar var.

Yapı Kredi Bankası'nın kampanyasını tercih edecekler için banka yüzde 0 faiz, faizsiz masrafsız komisyonsuz şekikde 5 bin TL limit sağlıyor. 5.000 TL'lik nakit avans kampanyası için vatandaşlar 12 ay vadeli ödeme planı oluşturabiliyorlar. Geri ödemeler aylık eşit taksitle tamamlanıyor.

Akbank kampanyasını diğer iki bankanın kampanyasından farklı kılan ise daha yüksek limit oranı. Banka yüzde 0 faiz, diğer kampanyada olduğu gibi masraf faiz ve ek ödeme olmadan 7500 TL nakit avans sağlıyor. Akbank'ın kampanyasında farklı olan ise kredi geri ödeme süresi. Banka 7 bin 500 TL'nin 6 ayda geri ödenmesini istiyor.

Garanti BBVA'nın kampanyası ise Yapı Kredi Bankası'nın kampanyasına çok benziyor. Bankaya online başvuru yapan müşteriler 5000 TL için başvuruda bulunuyorlar. Bankanın onay vermesi durumunda ise geri ödemeler 6 ayda oluyor. Geri ödemelerde ise faiz, masraf, komisyon olmuyor.

BAŞVURU AŞAMASI EN ÖNEMLİ AŞAMA

Yukarıda yer alan kampanyaları değerlendirmek isteyenler için başvuru aşaması en önemli aşama konumunda. 3 bankada bu kampanyaları müşterisi olmayanlar için açıkladı. Bu durumda olanlar bankanın mobil uygulamasını telefonlarına indirecekler. Telefondan online müşteri ol işlemlerini tamamlayacaklar. Müşteri olanlar daha sonra kredi kartı başvurusunda bulunacaklar. Banka kredi kartı onayı verdiği anda kredi başvuruları da açılacak.