3 Ay Ödemesiz 100 Bin Lira Krediniz CEPTETEB ile Anında Hesabınızda

TEB'in tüm nakit ihtiyaçlarına yönelik vatandaşlara 100 bin liraya kadar kredi fırsatı 3 ay erteleme avantajları ile geliyor…

3 Ay Ödemesiz 100 Bin Lira Krediniz CEPTETEB ile Anında Hesabınızda

CEPTETEB’in ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanarak en cazip ödeme koşulları ve düşük faiz avantajları ile 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kapsamında acil nakit ihtiyaçları için vatandaşların şubelere gitmeden hızlıca 100 bin Lira kredi başvurusunda bulunmaları sağlanacak.

36 ay vade seçeneklerinden yararlanarak ihtiyacınıza göre 100 bin liraya varan krediyi kolayca temin edebilirsiniz. Son dönemde artan fiyatlar karşısında ihtiyaçları için en uygun finansman çözümlerini arayan vatandaşlara destek olan bankalar, düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile kredi fırsatı sunmaya devam ediyor.

CEPTETEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Faiz Oranları

3 ay erteleme avantajlarıyla CEPTETEB üzerinden kredi talebinde bulunacak tüm vatandaşlar için cazip kredi faiz oranları uygulanması hedefleniyor. Merkez Bankası tarafından politika faizlerinin düşürülmesinin ardından başlayan kredi faiz indirimleri sonrasında birçok ihtiyaç için çözümler bankalar tarafından sunulmaya başladı.

3 ay erteleme avantajlarından da yararlanarak 36 aya kadar vade seçenekleriyle 100 bin lira kredi için vade süresi ve kredi miktarına göre farklı faiz hesaplamaları yapılabilir. 10 bin TL kredi için yapılan örnek hesaplamalara göre yüzde 1,71’den başlayan uygun faiz oranları uygulanmaktadır. Hesaplı kredi oranlarının yanı sıra uygun ödeme seçenekleri de kredi kapsamında sunulacaktır.

CEPTETEB Kredi Başvurusu

Tek tıkla anında oturduğunuz yerden CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvuru yapabileceğiniz finansman için banka şubelerine gitmenize bile gerek yok. İnternet veya mobil şube üzerinden yapılacak hızlı kredi başvurusu kısa sürede değerlendirme sürecine alınmaktadır. Kredi onayı sonrasında vatandaşların anında hesaplarında talep edecekleri miktarda kredi ile işlem yapmaları mümkündür.

Dijital bankacılık hizmetlerinin gelişmesinin ardından anında kredi başvurularının yapılabildiği finansman paketleri birçok kişinin nakit ihtiyaçları için uygun çözümler bulmasını sağlıyor. Oturduğunuz yerden düşük faiz oranları ile anında CEPTETEB İhtiyaç Kredisine başvuru yaparak 3 ay erteleme avantajları ile kredi talep edebilirsiniz. TEB veya CEPTETEB müşterisi olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi fırsatlarından kolayca yararlanması hedefleniyor.