28 29 30 Haziran! Devlet Kurumları 707 Kadrolu Memur Alımı Yapacaklar

Kadrolu memur alımı için 4 kurum ilan yayımladı. Bu kurumlar KPSS puan sıralaması esasına göre, ilan edilen pozisyonların genel özelliklerine haiz adaylar arasından memur alımı yapacaklarını bildirdiler. Başvuru süreci başlayan ilanlar ile toplam 707 memur alımı yapacaklar.

28 29 30 Haziran! Devlet Kurumları 707 Kadrolu Memur Alımı Yapacaklar

Haziran ayının son 3 gününde kamu kurumlarına kadrolu memur alımı yapılacak. 4 kurum ilanda olurken GİB 650 kişilik memur alım ilanı ile ilk sırada yer alıyor. Ayrıca bu ilan için başvurular ay sonunda sona erecek. Diğer kurumların hangileri olduğu ve başvuru tarihlerini sırayla aktarıp ilanlar hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

KAMUYA KADROLU MEMUR ALIMI

Kültür ve Turizm Bakanlığı bir duyuru ile 5 Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık KPSS puan sıralaması esasına göre yapacağı alımlar için 18 Temmuz ile 27 Temmuz tarihleri arasında başvuru toplayacak.

Çüngüş Belediye Başkanlığı lisans bölümlerinden mezun adaylar arasında Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapacağını duyurdu. Toplam 2 memur alımı olacak. 65 KPSS puanıyla yapılacak memur alımlarına başvurular 27 28 29 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

28 29 30 Haziran! Devlet Kurumları 707 Kadrolu Memur Alımı Yapacaklar

2 İlan için Süre 30 Haziran'da Sona Eriyor

Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) İstanbul Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcısı alımı yapacağını duyurmuştu. Bunun dışında kurum r Bilişim Uzman Yardımcısı ve Uzman Hukukçu Yardımcısı istihdam edeceğini açıkladı. Toplam 50 memur alımı yapacak olan kurum ilana 75 KPSS puanıyla başvuru yapılabileceğini açıkladı. İlan için son başvuru tarihi 30 Haziran olarak açıklandı.

GİB 650 memur alımı için de süreç 30 Haziran tarihinde sona erecek. 10 il geneli personel alımı yapacak olan kurum Uzman Yardımcısı istihdam edecek. Adaylar tercihlerinde 5 şehri terci edebilecekler. İlana başvurular KPSS'den 70 puan ve üzerinde almış olanlar tarafından yapılacak. 650 kişilik ilana ayrıca dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, iĢletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun olanlar başvuru yapacaklar. Başvurular için son gün 30 Haziran.

KARİYER KAPISINDAN BAŞVURULAR

Memur alımları için online başvuru işlemleri Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı sitesi üzerinden yapılacak. İlan metinlerine bu sayfa üzerinden ulaşabilir ve başvurularınızı bu sayfadan yapabilirsiniz. Ayrıca isteyenler kurumların kendi web sitelerinden de ilanlara ulaşabilirler.