24 Temmuz 2022 CHP Balıkesir Milletin Sesi mitingi kaç kişi katıldı?

Cumhuriyet Halk Partisi'nin bu sene başlattığı Milletin Sesi mitinglerinin üçüncüsü Balıkesir'de gerçekleştirilecek. Peki 24 Temmuz 2022 CHP Balıkesir Milletin Sesi mitingi kaç kişi katıldı?

24 Temmuz 2022 CHP Balıkesir Milletin Sesi mitingi kaç kişi katıldı?

24 Temmuz 2022 CHP Balıkesir Milletin Sesi mitingi kaç kişi katıldı? Cumhuriyet Halk Partisi'nin bu sene başlattığı Milletin Sesi mitinglerinin üçüncüsü Balıkesir'de gerçekleştirilecek. CHP, Kılıçdaroğlu’nun yurttaşları kürsüye çıkararak kendi sorunlarını dile getirmelerini sağladığı kampanyası olan Milletin Sesi mitingi Lozan'ın yıldönümünde Balıkesir'de gerçekleştirilecek.

Merakla beklenen mitinglerden birisi olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Balıkesir mitinginde yine tekrardan yurttaşlar kürsülere çıkartılarak kendi sorunları dile getirilecek. Ak Parti kanadında dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri mitingi sonrasında ise bugün de CHP kanadında Balıkesir'de üçüncü Milletin Sesi mitingi gerçekleştirilecek.

Balıkesir Milletin Sesi mitingi 24 Temmuz 2022 Pazar günü saat 18:30'da gerçekleştirilecek. Mitinge şimdiden çok büyük talep varken akşam saatlerine kadar katılım sayısının 100 binleri bulması bekleniyor. CHP'nin Balıkesir Milletin Sesi mitingi Balıkesir Kuvayı Milliye Meydanı'nda gerçekleşecek.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun daha önce yaptığı açıklamalarda da şu zamana kadar ki en büyük Milletin Sesi mitinglerinden birisi olacak dediği Balıkesir'de gün içerisinden beri büyük hazırlıklar bulunuyor. Mitinge 1 saatten kısa bir süre kalırken katılım sayıları ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alacak.