21 Haziran Salı Marmaris yangın nerede çıktı, söndürüldü mü?

Akşam saatlerinde Türkiye'nin turizm beldelerinden birisi olan Marmaris'te orman yangını çıktı. Kısa süre içerisinde sosyal medyada tepkilere neden olan orman yangını sonrasında ise vatandaşlar arama yapmaya başladı. Peki 21 Haziran Salı Marmaris yangın nerede çıktı, söndürüldü mü?

21 Haziran Salı Marmaris yangın nerede çıktı, söndürüldü mü?

Akşam saatlerinde Türkiye'nin turizm beldelerinden birisi olan Marmaris'te orman yangını çıktı. Kısa süre içerisinde sosyal medyada tepkilere neden olan orman yangını sonrasında ise vatandaşlar arama yapmaya başladı. Türkiye'de geçtiğimiz aylarda başlayan orman yangınları Muğla'da büyük tepkilere yol açmıştı. Antalya ve Muğla bölgelerinde başlayan ve bir türlü önüne geçilemeyen yangınlara vatandaşlardan büyük destekler gelirken yaz aylarının gelmesi ile birlikte yangınların tekrarı yaşanmaya başlanıyor.

21 Haziran Salı akşam saatlerinde Muğla'nın Marmaris ilçesinde başlayan orman yangını kısa süre içerisinde büyüdü. Birçok ünlü ve vatandaşlardan sosyal medyada tepkiler gelirken orman yangınına dair detaylar merakla araştırılıyor. Vatandaşlar son saatlerde arama motorunda "Marmaris yangın nerede, Marmaris yangın söndürüldü mü" aramaları yapmaya başladı. Peki 21 Haziran Salı Marmaris yangın nerede çıktı, söndürüldü mü? İşte tüm detaylar!

MARMARİS'TE YANGIN NEREDE ÇIKTI?

Türkiye'nin en güzel beldeleri arasında yer alan Muğla'nın Marmaris bölgesinde orman yangını çıktı. Ormanlık alanda başlayan yangın kısa süre içerisinde yayılmaya devam edilirken bölgeye hemen ekipler sevk edildi. Yangına müdaheleler başlarken vatandaşlar yangının nerede çıktığını araştırmaya başladı.

Edinilen bilgiye göre, Amazon Koyu Bördübet Yedi Adalar mevkiindeki ormanlık alanda akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye Muğla Orman Bölge Müdürlüğü yangın söndürme ekipleri sevk edildi. Ekipler havadan ve karadan yangına müdahalede bulunuyor.

MARMARİS'TE ÇIKAN YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ MÜ?

Muğla Marmaris'te çıkan yangının sondürülüp söndürülmediği merakla araştırılıyor. Ekiplerin yoğun bir şekilde yangına müdahale ettiği bilgisi ulaşırken bölgenin en önemli gazetecilerinden birisi olan Gazeteci Altar Zeyhan konu ile ilgili önemli birimler ile görüşmelere başladı.

Marmaris bölgesinde artan yangın dumanlarını gören vatandaşlar hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulunurken bölgeye çok sayıda ekip yönlendirildi. Bölgeye ilk ulaşan Muğla Orman Bölge Müdürlüğü oldu.

SONRAKİ HABER